Marcelina Zawadzka

i

Autor: Akpa/instagram

Posypały się gratulacje

Marcelina Zawadzka zaręczyła się ze swoim ukochanym! Od bajkowej scenerii aż zaparło nam dech!

2023-08-02 10:36

Marcelina Zawadzka to jedna z najpopularniejszych prezenterek i prowadzących w Polsce. Od lat prężnie działa również w swoich mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją prawie 650 tysięcy użytkowników. Właśnie za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną informację o zaręczynach. Posypały się komentarze z gratulacjami!

Marcelina Zawadzka swoją przygodę z show-biznesem zaczęła w 2011 roku, kiedy została Miss Polonia. Jest także modelką, prezenterką telewizyjną i występuje jako aktorka niezawodowa w filmach i serialach. W 2017 roku została nagrodzona Telekamerą. Prezenterka zwyciężyła w kategorii "nadzieja telewizji". Od 2021 roku przeszła do telewizji Polsat. Ponadto możemy często ją oglądać na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem. W środę przekazała światu wspaniałą informację! Powiedziała "TAK", swojemu ukochanemu!

Marcelina Zawadzka powiedziała "TAK". W polskim show-biznesie szykuje się kolejny ślub!

W środę modelka i prezenterka dodała wzruszający post, na którym możemy zobaczyć, jak jej ukochany, Max Gloeckner klęczy przed nią a w ręku trzyma pierścionek. To wszystko w pięknej scenerii w Arizonie! Z gratulacjami pośpieszyły już między największe gwiazdy polskiego show-biznesu.

Gratulacje zakochańce - skomentowała Edyta Herbuś

Kochana Gratulacje, ale super - pisze pod postem Magda Pieczonka

My również przyłączmy się do gratulacji!

Zobacz poniższą galerię: Marcelina Zawadzka i Julia Wieniawa kuszą świat wdziękami

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc