Koszmar gwiazdora "M jak miłość", lekarze nie potrafili mu pomóc! Przekazali mu tragiczną wiadomość

2021-10-29 18:00

Marcin Bosak, którego doskonale znają widzowie "M jak miłość", stroni raczej od pokazywania swojego życia prywatnego. Ostatnio aktor dodał wyjątkowo tajemniczy wpis, który zaniepokoił jego fanów. Dziennikarze dotarli do dość przykrych informacji o zagrażającej życiu Bosaka chorobie. Polscy lekarze nie potrafili mu pomóc. Przekazali mu straszną wiadomość. Poznajcie smutne szczegóły.

Marcin Bosak niechętnie dzieli się swoją prywatnością. Ostatnio dodał w sieci niepokojący wpis, w którym poinformował, że jest wdzięczny za każdy dzień.

- 10 lat temu obudziłem się z długiego, wymuszonego snu. Od tamtego czasu, mimo blizn na ciele i w sercu, mimo trudnych spraw i przeciwności losu, stawiam za krokiem kolejny krok. I uśmiecham się do siebie, dziękując za to, że tu jestem. Dziś jest moje święto. Jestem szczęściarzem. Wiem to i czuję. Otacza mnie morze dobra i miłości. Dziękuję!!! - napisał gwiazdor "M jak miłość" na swoim Instagramie.

NIE PRZEGAP: Tak mieszkał Krzysztof Krawczyk. Żona zaprosiła nas do ich domu. "On ciągle tu żyje" [WIDEO]

Gazecie "Na żywo" udało się poznać szczegóły wydarzeń, które wywróciły świat aktora do góry nogami. Marcin Bosak w wieku 27 lat dowiedział się od lekarzy, że ma guza rdzenia kręgowego. Diagnoza była dla niego gromem z jasnego nieba. W dodatku polscy lekarze nie potrafili mu pomóc. 

- Przez pięć, sześć lat szukał pomocy w Polsce, niestety bez rezultatów - zdradza znajomy aktora w rozmowie z gazetą.

NIE PRZEGAP: Poznaliśmy treść testamentu Katarzyny Dowbor. Wiadomo już, gdzie trafi cały jej majątek!

Tygodnik podaje, że aktor leczył się u wielu specjalistów, którzy ostatecznie radzili mu zdać się na zagranicznych medyków. Przypadek gwiazdora "M jak miłość" był bardzo trudny, a w jego leczeniu potrzebny był sprzęt, którego polskie placówki nie posiadają. - Aby rozładować emocje i poukładać sobie wszystko w głowie, zdecydował się na terapię - wyjawia znajomy aktora.

NIE PRZEGAP: Za ujawnienie TYCH informacji grozi AŻ 100 TYSIĘCY KARY! Szokująca prawda o programie "Rolnik szuka żony"!

Zdradził też, że Marcin Bosak zawdzięcza życie Jacquesowi Brotchiemu, lekarzowi z Belgii, który podjął się operacji guza rdzenia kręgowego. Gwiazdor "M jak miłość" został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Po wybudzeniu musiał się od nowa uczyć chodzić. W tym trudnym czasie mógł liczyć na pomoc i dyskrecję ze strony rodziny i przyjaciół. Choroba była dla niego ważną lekcją, z której wyciągnął wnioski. Chce dawać nadzieję ludziom, którzy myślą, że znaleźli się w sytuacji bez wyjścia.

NIE PRZEGAP: Katarzyna Cichopek odsłoniła brzuszek i wtedy wszyscy TO zobaczyli! Posypały się gratulacje!

W galerii poniżej zobacz totalną metamorfozę, jaką Bosak przeszedł na planie serialu:

Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE