Marcin Hakiel i piękna blondynka na weselu! Zakochani po uszy. Bije od nich szczęście

i

Autor: Instagram; Marcin Hakiel Marcin Hakiel i piękna blondynka na weselu! Zakochani po uszy. Bije od nich szczęście

Pasują do siebie?

Marcin Hakiel i piękna blondynka na weselu! Zakochani po uszy. Bije od nich szczęście

2022-09-24 10:49

Marcin Hakiel (39 l.) po rozwodzie z Kasią Cichopek (39 l.) znalazł pocieszenie u pięknej blondynki, z którą coraz częściej pokazuje się w mediach społecznościowych. Tym razem podzielił się z fanami zdjęciami z weselna, gdzie ponownie towarzyszyła mu tajemnicza kobieta. Widać, że są zakochani po uszy, bije od nich szczęście. Zobaczcie i oceńcie sami.

Marcin Hakiel (39 l.) ma za sobą trudny czas. Rozwód z Kasią Cichopek (39 l.), śledzony przez media w całej Polsce, musiał odcisnąć na nim piętno. Aktor jeszcze kilka miesięcy temu rozpaczał z powodu rozstania z partnerką, u której boku żył przez wiele lat, ale teraz dochodzi do siebie. Widać to po mediach społecznościowych, w których coraz częściej zaczyna pojawiać się jego nowa ukochana. Piękna blondynka poszła z nim nawet na wesele! Na razie Marcin Hakiel nie chce jednak pokazywać jej twarzy, więc fani muszą ograniczyć się do podziwiania fryzury lub stroju kobiety. Nie zmienia to faktu, że szeroki uśmiech na twarzy aktora wskazuje, że jest zakochany po uszy, bije od niego szczęście. To cieszy jego fanów, którzy ślą samą pozytywną energię w komentarzach. Zobaczcie sami!

Zobacz także poniższą galerię zdjęć: Marcin Hakiel spędza weekend z tajemniczą blondynką

Sonda
Marcin Hakiel powinien pokazać nową ukochaną?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają