Marcin Hakiel pokazał swojego tatę. Są niemal identyczni! Musicie to zobaczyć!

2022-01-17 22:41
Marcin Hakiel z tatą
Autor: Marcin Hakiel/Instagram Marcin Hakiel z tatą

Marcin Hakiel (39 l.) postanowił pochwalić się swoim tatą. Fani oszaleli na punkcie tego zdjęcia! "Niesamowite podobieństwo", zachwycają się na profilu tancerza. Musicie sami to ocenić!

Marcin Hakiel razem ze swoją żoną Katarzyną Cichopek (40 l.) są stałymi bywalcami social mediów. Obydwoje chętnie chwalą się swoim życiem prywatnym ze swoimi fanami. Co chwilę wrzucają zdjęcia swoje i swoich dzieci. Ostatnio cała rodzina świetnie się bawiła na Seszelach, co małżonkowie dokumentowali swoimi wpisami choćby na Instagramie. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Znana para wróciła już do kraju i musi przywyknąć do zimowej aury w kraju. Tancerz postanowił jednak zrobić coś dla poprawy humoru i wybrał się ze swoim ojcem na squasha. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że Marcin pokazał ich wspólne zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród jego fanów.

Po opublikowaniu przez Marcina zdjęcia z tatą, od razu ruszyła lawina komentarzy. Internauci zwracają uwagę, że panowie są do siebie bardzo podobni. Właściwie nie powinno być to przecież zaskoczeniem, jednak nie zawsze podobieństwo do rodzica jest aż tak uderzające.

"Jak bracia"

"Jacy podobni do siebie nawet zmarszczki takie same ❤️❤️"

"O jaaa, jesteście tacy sami 😉😘"

"nosy też podobne"

A wy też widzicie to podobieństwo?

Sonda
Marcin Hakiel jest podobny do swojego taty?
Kasia Cichopek zagląda mężowi w spodnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE