Marcin Hakiel przedstawił nową ukochaną dzieciom. Razem z Helenką buszowały po sklepach. Mamy zdjęcia

2023-12-02 4:40

W domu Marcina Hakiela (40 l.) ruszyły już przygotowania do świąt. Razem ze swoją córką Helenką (10 l.) wybrał się więc do centrum handlowego, by kupić pierwsze ozdoby do jej pokoju. Towarzyszyła im nowa ukochana tancerza - Dominika. Widać, że bardzo polubiła się z córką Hakiela i Katarzyny Cichopek (41 l.). Razem buszowały po sklepach. Zobaczcie zdjęcia.

Marcin Hakiel zapoznał dzieci z nową partnerką. Dominika i Helenka buszowały razem po sklepach

Nowy związek Marcina Hakiela wydaje się być poważny. Razem z Dominiką są już prawie nierozłączni. W środowe popołudnie kobieta towarzyszyła ukochanemu i jego córce w świątecznych zakupach. Marcin Hakiel wraz ze swoimi towarzyszkami został zauważony w centrum handlowym w pobliżu swojego mieszkania. Odwiedzili popularny sklep z ubraniami, ale najwięcej czasu spędzili w wybierając ozdoby świąteczne.

Jak ostatnio informowaliśmy, Hakiel i Cichopek spędzą święta oddzielnie, nie ma szansy na zgodę pomiędzy nimi. I nawet ze sobą nie rozmawiają. Jak potwierdził Marcin Hakiel, komunikują się już tylko przez prawników

Podczas zakupów w centrum handlowym Helence wpadł w oko bałwanek na wysokich nogach. Od kiedy go zobaczyła, nie wypuszczała go już z rąk i sama niosła do domu. Dominika pomogła jej wybrać jeszcze kilka drobiazgów, które zapewne ozdobią świątecznie pokój dziewczynki. Widać było, że dobrze się dogadują. A Hakiel nie wtrącał się do ich wyborów. Później jedynie za wszystko zapłacił.

Zobaczcie w naszej galerii, jak nowa dziewczyna Marcina Hakiela dogaduje się z jego córką. 

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają