Marcin Miller zaskoczył wszystkich! W programie Pierwsza Zmiana Show VOX FM zaśpiewał kultowy kawałek z "Domu z papieru"!

2021-10-15 22:00
Marcin Miller zaskoczył wszystkich! W programie Pierwsza Zmiana Show VOX FM zaśpiewał kultowy kawałek z Domu z papieru!
Autor: akpa Marcin Miller zaskoczył wszystkich! W programie Pierwsza Zmiana Show VOX FM zaśpiewał kultowy kawałek z "Domu z papieru"!

Marcin Miller nie wahał się ani chwili, żeby wystąpić w popularnym show. Nie spodziewał się jednak, że będzie musiał się zmierzyć z takim wyzwaniem. Gwiazdor disco polo zaśpiewał piosenkę z popularnej produkcji Netflixa "Dom z papieru". Fani serialu mu to wybaczą?

Marcin Millera nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszak od ponad trzydziestu lat jestem liderem popularnego zespołu disco polo Boys. Nie ma w Polsce wesela, na którym chociaż raz nie usłyszymy takich jego hitów jak "Szalona", czy "Wolność". Jednak piosenkarz podejmuje też inne wyzwania. Na swoim koncie ma prowadzenie programu Disco Star, czy udział w "Tańcu z gwiazdami". A teraz przyjął zaproszenie od prowadzących Pierwsza Zmiana VOX FM.

POLECAMY: Marcin Miller z Boys pokazał się bez ubrań, a fanki aż zatkało! Wytknięto mu brak higieny [FOTO]

Na ten dzień czekało wielu jego fanów. Dzisiaj premierę miał odcinek Pierwsza Zmiana VOX FM właśnie z udziałem Marcina. Trzeba przyznać, że Miller to urodzony showman, więc prowadzący show Konrad, Norbert i Pawelec, nie musieli długo go namawiać na nietypowe zadania. I tak zobaczyliśmy gwiazdora disco polo jak wykonuje kawałek Sławomira "Miłość w Zakopanem", ale przede wszystkim zmierzył się z kultowym kawałkiem serialu "Dom z papieru".

Pieśń włoskich partyzantów w wersji gwiazdora disco polo mogła wielu zaskoczyć. Patrząc jednak na komentarze pod premierowym odcinkiem show, Internauci są zachwyceni Marcinem. Tym bardziej, że oprócz śpiewania pokazał się jako stand-uper i odpowiadał na trudne pytania prowadzących. Jeśli chcesz zobaczyć jakie sekrety zdradził, to obejrzyj koniecznie odcinek Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Video poniżej.

Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy nadajesz się na gwiazdę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE