Na czyje wsparcie może liczyć?

Marcin Mroczek ledwo co ruszył w pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, a już narzeka na odciski. Ile kilometrów planuje przejść?

2023-08-08 15:42

Marcin Mroczek (41 l.) nie ukrywa tego, że jest osobą religijną i nie wstydzi się mówić o swojej wierze. Ostatnio pochwalił się, że ruszył w pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Dodał jednak, że przejdzie jedynie część trasy. Nie uwierzycie, kto wspiera aktora.

Marcin Mroczek ledwo co ruszył w pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, a już narzeka na odciski. Ile kilometrów planuje przejść?

To kolejna pielgrzymka, w której aktor z "M jak miłość" bierze udział. Pierwszy raz zdecydował się na taki krok w 2015 roku i najwyraźniej taka forma modlitwy przypadła mu do gustu. W tym roku, już pierwszego dnia pokonał ponad 30 km, a na jego stopach zaczęły pojawiać się odciski. Nie zabiło to jednak jego entuzjazmu i chęci do dalszego maszerowania.

"W drodze... Wszyscy idziemy w jednym kierunku, choć każdy ma swoją drogę... Niektórzy idą od początku do końca (tych podziwiam najbardziej). Niektórzy tylko na chwilę (tak jak ja), ale pięknie jest w tym uczestniczyć i doświadczyć tego" - napisał na Instagramie.

Wśród osób, które mu kibicowały, znalazł się jego brat bliźniak, Rafał (41 l.): "Powodzenia bracie, pozdrów całą niebieską ekipę" - czytamy w komentarzu. Nie wiadomo z jaką intencją gwiazdor podróżował w tym roku. Kilka lat temu, kiedy jego żona była w ciąży, modlił się o to, by dziecko było zdrowe. Innym razem o drugą pociechę. Prośby zostały wysłuchane... Jak będzie tym razem? Czas pokaże.

Gwiazdor M jak miłość pokazał tajemne miejsce z dzieciństwa. To tu Marcin Mroczek spędzał wakacje
Sonda
Wybierasz się w sierpniu na pielgrzymkę na Jasną Górę?