Gwiazdor "M jak miłość" przeżył chwile grozy z dziećmi. W tym momencie miał strach w oczach! [Nagranie]

2021-03-16 17:48
Marcin Mroczek
Autor: AKPA

Marcin Mroczek (38 l.), gwiazdor serialu "M jak miłość", zabrał całą rodzinę na narty. Cieszył się, że nauczy swoich synów jeździć i tak rodzina będzie miała wspólną pasję. Mroczek, jako rodzic, miał obawy, aby puścić synów na stok. Zamieścił nagranie, na którym widać, jak szaleją jego pociechy. Były chwile grozy i krzyki aktora: "Dobrze, że w pobliżu nie było mamy, cały stok by słyszał".

Marcin Mroczek, który w serialu "M jak miłość" wciela się w postać Piotra Zduńskiego, w rzeczywistości jest ojcem dwóch synów: Ignacego (ur. 2016) i Kacpra (ur. 2017). Ich mamą, a zarazem żoną aktora jest Marlena Muranowicz. Aktor pokazał, jak spędza wolny czas z rodziną. Zabrał ukochaną i synów na narty: - Fajnie mieć wspólną pasję. W tym roku po raz pierwszy, całą rodzinką wpięliśmy narty. Okazało się, że jeden z synów Mroczka dopiero uczył się jeździć, pierwszy raz miał na sobie sprzęt. Marcin Mroczek przyznał, że miał obawy przed wypuszczeniem syna na stok. Malec jednak poradził sobie znakomicie, choć nie obyło się bez chwili grozy. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał, jak jego syn rozpędził się na nartach. Mroczek krzyczał do niego "Hamuj, hamuj". Aktor opisał harce swoich dzieci w żartobliwy sposób: 

- Nie ukrywam, że czasem strach miałem w oczach patrząc jak jadą na kreskę. Dobrze, że w pobliżu nie było mamy, cały stok by słyszał.

Zobaczcie zdjęcia i wspomniany filmik w poście poniżej. Aktor jest ciekaw, co Wy robicie w czasie wolnym ze swoimi dziećmi?

M jak miłość. Cichopek nie chciała pocałować Mroczka! To było dla nich obrzydliwe

ZOBACZ: Fanka naraziła się Narożnemu. Poszło o dziecko, szokujące słowa! Gwiazdor disco polo jest wściekły!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE