Marcin Prokop, DDTVN

i

Autor: Instagram Marcin Prokop, DDTVN

Chyba przesadził

Marcin Prokop szukał zaczepki na Sopot Festival?! Nagrali jego szokujące zachowanie!

2023-08-25 11:13

Marcin Prokop był jednym z prowadzących Sopot Festival. Gwiazdor TVN był jak zwykle znakomicie przygotowany do swojej roli. Wszystko było super do pewnego momentu. Nagrali bowiem szokujące zachowanie prezentera przed występem Jana Borysewicza z grupą Lady Pank. Czy Marcin Prokop szukał zaczepki na Sopot Festival?! We wszystko wplątana została młoda dziewczyna.

Marcin Prokop na Sopot Festival: "Lubisz sobie popić"

Marcin Prokop słynie nie tylko z profesjonalizmu, lecz także z tego, że ma cięty język i lubi od czasu do czasu błysnąć jakimś dowcipem sytuacyjnym. Nic dziwnego zatem, że został jednym z głównych prezenterów Sopot Festival. Tym bardziej, że to właśnie Marcin Prokop jest autorem wywiadu rzeki z Janem Borysewiczem pt. "Mniej Obcy" i naturalne wydawało się to, że on zapowie zespół Lady Pank. To chyba jednak nie był najlepszy pomysł. Marcin Prokop chciał być zabawny, a wyszło... Prezenter TVN zdawał się szukać zaczepki. Najpierw za kulisami zagadał do dziewczyny przygotowującej napoje. - Jesteśmy nieprzypadkowo w takim miejscu i pytanie, które mi się ciśnie na usta i gdybym o to zapytał Janka Borysewicza, to wiem, co by mi odpowiedział. Ale zapytam ciebie: lubisz sobie popić? - wypalił Marcin Prokop. 

Dziewczyna odpowiada Marcinowi Prokopowi. Jan Borysewicz chyba nie był zadowolony z dialogu

Wszystko było transmitowane. Dziewczyna wydawała sie być nieco speszona, ale przytaknęła. Gdy Marcin Prokop ciągnął temat, pytając o to, co lubi sobie popić, sprytnie wybrnęła. - Najbardziej lubię herbatkę sobie popić! Bo można przy niej porozmawiać z ludźmi. Fajnie się rozmawia z tobą i też mogę ci zrobić - odparła młoda kobieta. To nie był koniec gadki. - Jesteś pierwszą osobą w wieku mojej córki, która mówi, że fajnie się ze mną rozmawia. Reszta ode mnie ucieka niestety - przyznał Prezenter TVN. Publiczność śmiała się z tego dialogu. Do śmiechu pewnie za to nie było samemu Janowi Borysewiczowi. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmienił się lider Lady Pank. Jan Borysewicz skończył w 2023 roku 68 lat.

Nie przegap: Potworny skandal na oczach dzieci podczas Sopot Festival! Katarzyna Nosowska przekreśliła swoją karierę?!

Marcin Prokop reaguje na aferę z Dodą podczas Bestsellerów Emipku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany