Marek Kondrat żałuje, że tak późno został tatą

i

Autor: Akpa Marek Kondrat żałuje, że tak późno został tatą

Marek Kondrat żałuje późnego ojcostwa? Padają gorzkie słowa

2021-12-27 15:59

Marek Kondrat (71 l.) trzy lata temu razem z żoną Antoniną (33 l.) zostali rodzicami Helenki. Aktor wiele razy powtarzał, że całe życie marzył o córeczce, ale dziś zdobył się na gorzką refleksję dotyczącą późnego ojcostwa. - Po raz trzeci ojcem zostałem w wieku, kiedy już inni byli dziadkami. Za późno - mówi.

Marek Kondrat i Antonina Turnau udowodnili, że miłość nie zagląda w metrykę. Mimo dużej różnicy wieku udało im się stworzyć udany związek, którego owocem jest córeczka. Aktor ma jeszcze dwóch dorosłych synów ze związku z Ludgardą Gagajek - Mikołaja (47 l.) i Wojciecha (41 l.). - Jestem szczęśliwym człowiekiem, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas - mówił niedawno w „Tygodniku Powszechnym”.

W najnowszym wywiadzie rzuca nieco inne światło na całą sytuację.

- Po raz trzeci ojcem zostałem w wieku, kiedy już inni byli dziadkami. Za późno. Ale czerpię z tego garściami, bo dopiero teraz mam szansę obserwować, jakim cudem jest ta mała, krucha istota. Ile uwagi trzeba jej poświęcić - powiedział w „Polityce”, po czym dodał: - Jest mi tak dobrze, że aż się martwię. Już nawet nie wołam "do broni", nie czytam konstytucji. Skupiam się na najważniejszym. Na tych, których kocham i którzy mnie kochają, na przyjaciołach - czytamy.

Sonda
Czy Marek Kondrat powinien wrócić do aktorstwa?