Marina wypięła tyłek do kamery, a ludzie są w szoku! "Mnie by było WSTYD, gdyby moja MAMA wstawiała coś takiego"

2021-10-24 16:20
Marina wypięła tyłek do kamery, a ludzie są w szoku! Mnie by było wstyd, gdyby moja mama wstawiała coś takiego
Autor: Instagram Marina wypięła tyłek do kamery, a ludzie są w szoku! "Mnie by było wstyd, gdyby moja mama wstawiała coś takiego"

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała na swojej instagramowej relacji filmik, na którym zaczęła wywijać pośladkami przed kamerą. Reakcje fanów na jej zmysłowy taniec są skrajnie różne. "Mnie by było wstyd, gdyby moja mama wstawiała coś takiego", "Co na to twój mąż?" - piszą jej obserwatorzy. Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiada!

Marina Łuczenko pokazała na Instagramie swojego TikToka, na którym twerkuje pośladkami. Piosenkarka przyznała na Instagramie, że jej zmysłowy taniec wywołał skrajnie różne emocje wśród jej obserwatorów, którzy zaczęli wysyłać do niej wiadomości.

NIE PRZEGAP: Aż nas zatkało, gdy dowiedzieliśmy, co w więzieniu trzymała Dagmara Kaźmierska! Jej ksywa zza krat powala...

- Guys, oglądam właśnie "Sprzątaczkę" i przeglądam DM-y od was. To jest niesamowite, jak ludzie są różni - rozpoczyna swój wpis Marina Łuczenko-Szczęsna. - Dostałam masę wiadomości dotyczących ostatniego filmiku z TikToka z cyklu: "Ale super energia", "Wstawiaj więcej, jak tańczysz", "Ale czad", "Megapozytywnie"... - wylicza piosenkarka.

Następnie przeszła do tych mniej pozytywnych wiadomości od fanów. 

- No i ta druga część, która pisze: "Cringe", "Mnie by było wstyd, gdyby moja mama wstawiała coś takiego", "Co na to twój mąż?" - żali się Marina Łuczenko-Szczęsna.

NIE PRZEGAP: Jest afera po "The Voice of Poland"! Przez to co wyprawiała Sylwia Grzeszczak UCIERPIAŁA Karolina?!

Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć na te komentarze. Na koniec swojej wypowiedzi pokazała wulgarny gest.

- Słuchajcie, ja na szczęście w zupełnie inny sposób wychowuję mojego syna. To, co dla mnie jest najważniejsze, to żeby zawsze być sobą - wyjaśnia. I to nie może być tak, że raptem jesteś zupełnie inną osobą tylko dlatego, że jesteś czyjąś żoną albo stajesz się mamą. Ja cały czas jestem tą samą Mariną i jak mam ochotę sobie szaleć na TikToku czy na Insta, bo po prostu mam taką ochotę, to to robię - tłumaczy Marina Łuczenko-Szczesna.

NIE PRZEGAP: Wiadomo już, kto podał Baldwinowi naładowaną broń! Chwilę potem doszło do tragedii!

Przez całą relację piosenkarka używała filtra, dzięki któremu na jej nosie siedział motylek.

- I wam również polecam zawsze być sobą, w szczególności z motylkiem na nosie - zakończyła Marina i wystawiła środkowy palec w kierunku motylka. Czyżby tym wulgarnym  gestem chciała pokazać krytykom, że mają się od niej oczepić?

Zobaczcie na zdjęciach niżej jak Marina kręci tyłkiem, a na koniec pokazuje środkowy palec!

NIE PRZEGAP: Widzieliśmy z bliska twarz 54-letniej Małgorzaty Foremniak! Koniec spekulacji, nieprawdopodobne

Sonda
Czy śledzisz Marinę na Instagramie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE