Mariusz Gralak z Selfie ratuje wzrok Filipka

2016-01-12 12:23

Mariusz Gralak wziął udział w charytatywnym meczu piłki nożnej, który odbył się na boisku Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Choceniu, by zebrać pieniądze na operację oka 5-letniego FilipkaChmielewskiego, który jest jego sąsiadem.

W „II Świątecznym Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej zorganizowanym dla Filipka Chmielewskiego" drużyna Mariusza Gralaka, czyli Selfie Team zajęła II miejsce.

- Cieszę się, że mogłem w ten sposób przyłączyć się do zbiórki środków na operację oka Filipka, który jest synem mojego sąsiada. Zebraliśmy prawie 4 tysiące złotych. To wystarczy, by uratować chłopcu wzrok. Środki pochodziły głównie z wpisowego, które płaciła każda z drużyn, a było ich aż 19. Ponadto do puszki pieniądze wrzucali również przybyli na wydarzenie mieszkańcy Chocenia - opowiada w rozmowie z SE.PL Mariusz.

Celem była zbiórka pieniędzy na leczenie 5-letniego Filipka, który niedawno przeszedł zapalenie rogówki lewego oka. Niestety po chorobie pozostały dziecku blizny pozapalne na rogówce, co uniemożliwia mu widzenie. Można te plamki usunąć'' albo kroplami, co nie zdało egzaminu lub laserowo. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi w tym muzyków i dyrektora Społecznego Liceum w Choceniu niebawem Filipek zostanie poddany zabiegowi.

W charytatywnym turnieju piłki nożnej halowej uczestniczyły drużyny amatorskie, reprezentacje szkół i klubów sportowych. Zespół Selfie znany głównie z piosenek „Selfie ze mną zrób" oraz „W rytmie zatańcz", a także z chęci niesienia pomocy innym. Niedawno artyści wsparli również WOŚP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE