Manowska znowu zakochana. Będzie kolejny ślub w "Rolnika szuka żony"!

2021-10-14 13:14
Marta Manowska nie może doczekać się ślubu! Jej partner to kolega z planu „Rolnik szuka żony”
Autor: AKPA

Prowadząca „Sanatorium miłości” jest szczęśliwie zakochana w dźwiękowcu z programu, do którego niedawno wróciła po burzliwym okresie. Para nie afiszuje się publicznie swoim związkiem. Marta Manowska dostała zaproszenie na ślub od jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony”. Przyszły pan młody zastanawia się, czy jego ulubiona prowadząca pojawi się na uroczystości sama, czy z partnerem Adamem.

Marta Manowska słynie z prowadzenia programów telewizyjnych takich jak: „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, czy „The Voice Senior”. Na planie pierwszego z nich zaprzyjaźniła się z 42-letnim Zbyszkiem Klawikowskim z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony", który dzięki występie w produkcji TVP odnalazł w końcu miłość życia. Dziennikarka zapowiedziała, że pojawi się na uroczystości. Czy u jej boku pojawi się tajemniczy dźwiękowiec z programu?

Marta Manowska w łóżku z kobietą. Zaskakujący opis do zdjęcia!

Sanatorium miłości odc. 10

Marta Manowska wróciła do ukochanego

Plan programu „Rolnik szuka żony” zbliżył do siebie nie tylko uczestników telewizyjnego show, ale również osoby pracujące przy jego produkcji. Mowa o prowadzącej Marcie Manowskiej i dźwiękowcu Adamie, których dawniej połączyło romantyczne uczucie. Pojawiły się nawet plotki o rzekomych zaręczynach pary w Paryżu. Ślub się jednak nie odbył, a związek tej dwójki był wystawiony na próbę. Poważny kryzys odseparował kochanków na jakiś czas. Sytuację dodatkowo pogorszyła pandemia koronawirusa, która nie ułatwiła spotkań. Informator z „Rolnik szuka żony” przekonuje jednak, że para postanowiła dać sobie drugą szansę i znowu spędzają ze sobą wolny czas po nagraniach.

„Ukrywają się, nie ma publicznych pocałunków ani trzymania się za rękę, ale wszyscy wiedzą, że po pracy tych dwoje spędza czas razem, z dala od wścibskich oczu” – czytamy w „Życie na gorąco"

Osoby obecnie na planie również potwierdzają, że uczucie pomiędzy Martą Manowską a dźwiękowcem Adamem kwitnie. Czy niebawem dojdzie do ich ślubu? Dziennikarka w wywiadzie dla magazynu „Twój Styl” wyznała:

„Co z tego, że jeszcze nie mam męża, dziecka, domu? Każdy ma na to swój moment. Ale wielu ulega dziś presji cudzych oczekiwań – rodziców, znajomych. Lepiej poczekać na partnera, który ma podobną do nas duszę i potrzeby, niż wskakiwać w pierwszą z brzegu znajomość”

Marta Manowska przyznaje, że ma trudny charakter i czasem ciężko jej wytrwać w związku:

„Nie jest łatwo ze mną żyć. Umiem pójść na kompromis, ale wiele razy tego nie sprawdzałam, bo stawało na moim. Jestem osobą wierną, uczciwą, tylko potrzebuję dużo wolności, przestrzeni dla siebie i ciszy (…) Rzucam talerzami o ścianę, jak ktoś mnie zdenerwuje. Rzeczy też. W „Bitwie na głosy” walnęłam komputerem o podłogę, mimo że nie było mnie stać na to, żeby kupić drugi” – czytamy w „Na żywo”

Zbyszek twierdzi jednak, że jego ulubiona prowadząca Marta to wrażliwa kobieta o dobrym sercu. Czy niebawem doczeka się własnego ślubu?

Sonda
Lubisz Martę Manowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE