Marta Manowska przerywa milczenie ws. szczepionki i rozpętała GIGANTYCZNĄ BURZĘ!

2021-08-11 19:43
Marta Manowska
Autor: AKPA Marta Manowska

Marta Manowska do tej pory nie zabierała głosu ws. szczepień. Teraz postanowiła przerwać milczenie i wywołała potężną burzę w sieci. Gwiazda TVP stwierdziła m. in. że przyjęcie szczepionki jest naszym "obowiązkiem wobec ludzkości". Internauci zalewają wpis prezenterki setkami komentarzy, a większość z nich nie pozostawia na niej suchej nitki!

Marta Manowska wróciła właśnie z wakacji w Grecji i zamieściła w sieci obszerny wpis dotyczący szczepień. 

- Żaden temat nie wzbudza ostatnio tylu emocji, ile temat szczepień - pisze prowadząca "Sanatorium miłości". - Niestety negatywnych, kiedy dwie strony dosłownie opluwają się wzajemnie - zauważa prezenterka.

Następnie Marta Manowska zwraca uwagę na to, jak zmieniło się życie ludzi od początku wybuchu pandemii.

NIE PRZEGAP: Zrobili jej zdjęcie, gdy szalała w prywatnym basenie! Padniecie na widok ciała 58-letniej gwiazdy "Pierwszej miłości" [FOTO]

- Czy pogodziliśmy się z tym, że dla wielu osób życie pandemii diametralnie się zmieniło? Ile osób straciło swych bliskich, dobytek życia, pozostało z niczym lub dużym ubytkiem społecznym, psychicznym. Ze skutkami psychologicznymi pandemii będziemy zmagać się latami a przecież ona bynajmniej się nie skończyła - pisze gwiazda "Sanatorium miłości".

- Młodzi ludzie, żyjący w odosobnieniu, na zdalnym nauczaniu, z luką społeczną - przecież nasze charaktery wykuwały się nie tylko w szkole, ale i poza nią - w sporach i konfrontacji szlifowały się nasze osobowości. Ile rodzin, rozdzielonych związków, w różnych krajach, z blokada i bez możliwości spotkania się.Tych przykładów można by mnożyć w nieskończoność. Wysiłek służby zdrowia. Nadludzki. I próba. Nie życia w strachu. Próba powrotu do choćby namiastki normalnego funkcjonowania - rozwodzi się dalej Marta Manowska.

Marta Manowska wywołała prawdziwą burzę. Gwiazda "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" pod ostrzałem!

W dalszej części wpisu Marta Manowska pisze, jak zmieniło się jej życie w dobie pandemii. Następnie przechodzi do tematu szczepień.

- Szczepienie to, jak grzmią lekarze, walczący na pierwszym froncie, nasz obowiązek wobec ludzkości. Bez tego nie wrócimy do normalności. Podobnie, jak dbanie o zmiany klimatyczne i spowolnienie tempa ich postępowania. Pisze to dzień po powrocie z Grecji, gdzie groźba pożarów sprawia, ze każdego dnia ziemia polewana jest z helikopterów wodą a w każdym miejscu zabezpieczane jest miejsce dla strażaków. Pisze to, zbierając w drodze na plaże śmieci- butelki, od których spłonąć może cała wyspa. To także nasza odpowiedzialność. To już nie tylko sprawa jednostki - kończy swój wpis prowadząca "Sanatorium miłości" i apeluje o to, by ludzie się szczepili.

Wpis gwiazdy TVP wywołał niemałe poruszenie. Pojawiły się pod nim już setki komentarzy, zarówno od zwolenników, jak i przeciwników szczepień. Większość z nich napisana została przez tych drugich. Internauci sugerują, że Marta Manowska "sprzedała się".

- Pazura skasował 300 tysięcy ,ciekawe za ile Ty się sprzedałas??

- Najlepiej ten mechanizm widać po Izraelu. Kraj najbardziej wyszczepiony właśnie wchodzi w 4 lockdown. Ile Panią garnęła za tę promocję? Chyba należy być szczerym że swoimi odbiorcami.

- Każdy ma wybór czy się chce szczepić czy nie. To nie żadna odpowiedzialnośc, to światowy biznes.

- Ja bym nie mogła spać spokojnie pracując w miejscu, które dostało pieniądze, które mogły iść na leczenie umierających ludzi na onkologii. Ale jak się pozbiera butelki z plaży, to już może sumienie się ucisza? I można pouczać innych o odpowiedzialności za wszystkich. Ciekawe ile płacą z tych publicznych pieniędzy i jak to się ma do innych rodaków, którzy pracują a nie starcza im na chleb. Albo i na leczenie. A nie mówiąc o wakacjach w Grecji :) to tyle na temat równości i odpowiedzialności za innych.

- Eksperyment medyczny to obowiazek? Kim jestes zeby prawic takie moraly? Chetnie ci oddam moje dawki, bedziesz podwojnie zabezpieczona;)

- Duża odwaga zajmować takie stanowisko… No cóż, na szczęście jeszcze możemy decydować każdy o sobie i najlepiej gdyby tak zostało🥱 A pressing przynosi skutek odwrotny i coraz więcej ludzi się uświadamia co tu sie dzieje za cyrk 👏🏼 - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie ten wpis i komentarze niżej!

NIE PRZEGAP: Elżbieta Zającówna sfotografowana z mężem i córką! Na widok tego, jak teraz wygląda padliśmy! [Zdjęcia]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE