Martyna Rokita i Kris Florek promowali wspólną książkę o Holandii. Kto pospieszył z gratulacjami?

2022-09-09 23:06

Plejada gwiazd show-biznesu zjawiła się w środę wieczorem w jednej z modnych warszawskich restauracji, gdzie odbywała się uroczysta premiera książki Martyny Rokity i Krisa Florka, pt. „Polak z wiatrakami. Holandia oczami Polaka z Hagi”. Wydarzenie poprowadziła Anna Popek.

Martyna Rokita i Kris Florek promowali wspólną książkę o Holandii. Kto pospieszył z gratulacjami?

i

Autor: Piotr Fotek

„Polak z wiatrakami” to wywiad rzeka, w którym przedsiębiorca i mówca motywacyjny Kris Florek i dziennikarka Martyna Rokita przybliżają kulturę i obyczajowość Holandii – kraju, do którego Polacy zwykle wyjeżdżają za chlebem, nie zwracając uwagi na jego historię, piękno i otwartość mieszkańców, którzy mają zupełnie inną mentalność niż ta, do której przywykliśmy w Polsce. Żyjący od lat w Niderlandach Kris jest świetnym przewodnikiem, zarówno po doskonale znanych, jak i tych jeszcze nie odkrytych przez turystów zakątkach kraju, który skradł jego serce od pierwszej chwili, kiedy postawił stopę na holenderskiej ziemi.

Autorce i bohaterowi przyszło pogratulować wielu celebrytów, m.in. Aleks Mackiewicz, który przy okazji przeczytał fragmenty książki, Sylwia Nowak, Marlena Szmaja, Jan Pyrek, Rafał Grabias, Kuba Kowalewski, Monika Mielnicka, Adrian Nkwamu, Wojtek Maliszewski - najpopularniejszy ostatnimi czasy fryzjer gwiazd, Justyna Sekunda, makijażystka Sandra Knoll i siostry Szczepańskie.

Dochód ze sprzedaży książki przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Janusz Onufrowicz autor powieści kryminalnej „Szczątki”: Porzuci aktorstwo dla pisania książek?
Sonda
Czy lubisz czytać książki?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki