Martyna Wojciechowska chciała poprawić sobie urodę

i

Autor: Akpa

Martyna Wojciechowska chciała poprawić sobie urodę! Wtedy wydarzyło się coś zaskakującego

2022-01-07 10:19

Martyna Wojciechowska (48 l.) jest znaną i cenioną dziennikarką. Kobieta ma wiele sukcesów na swoim koncie, jednak i ją dopadła presja perfekcyjnego wyglądu. Gwiazda telewizji zamierzała poprawić sobie urodę i w tym celu wybrała się do chirurga plastycznego. W gabinecie wydarzyło się coś, czego się kompletnie nie spodziewała.

Martyna Wojciechowska od wielu lat jest prowadzącą program "Kobieta na krańcu świata". Dziennikarka prowadzi także fundację UNAWEZA oraz kanał DALEJ na YouTube. To właśnie w sieci słynna podróżniczka porusza trudne tematy. Tym razem postanowiła porozmawiać z chirurgiem plastycznym. Tematem odcinka było "Czy kompleksy można zoperować?". Martynę Wojciechowską z tej okazji odwiedził dr Marek Szczyt. Lekarz opowiedział o swojej pracy oraz sytuacjach, kiedy operacje plastycznie nie są wskazane. 

Rozmowa ze specjalistą poruszyła Martynę Wojciechowską tak bardzo, że zdecydowała się ujawnić własną historię. Okazuje się, że także i ona chciała kiedy poprawić swój wygląd. 

- Lata temu i ja trafiłam do gabinetu dr. Marka Szczyta. Wysłuchał, popatrzył, wytłumaczył na czym polega zabieg i… przekonał mnie, żebym zrezygnowała z ingerencji chirurgicznej, czym zupełnie mnie zaskoczył, ale zyskał mój wielki szacunek i zaufanie - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie. 

Dziś aż trudno uwierzyć, że piękna dziennikarka mierzyła się z takimi problemami...

Zobacz zdjęcia w naszej galerii: Martyna Wojciechowska planuje zamieszkać w górach

Sonda
Lubisz program "Kobieta na krańcu świata" z Martyną Wojciechowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE