Co dalej z karierą Marzeny Rogalskiej? Wyciekły sekretne plany! Zapowiada się transfer roku

i

Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Tajne plany Marzeny Rogalskiej po odejściu z TVP wyszły na jaw! Znalazła nową pracę? Będziecie w szoku

2021-03-10 5:30

Jej nagłe odejście z TVP było sporym zaskoczeniem. Ale wszystko wskazuje na to, że Marzena Rogalska (51 l.) nie zamierza długo być bez pracy. Od paru dni przymila się do konkurencji. Ujawniła swoją znajomość z Ewą Drzyzgą, jedną z największych gwiazd TVN i zapowiada, że zacznie pracę w innej telewizji. Zapowiada się transfer roku. Poznajcie szczegóły.

Marzena Rogalska przepracowała w "Pytaniu na śniadanie" 12 lat. Odeszła nagle.

"Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa" - napisała w sieci, informując o pożegnaniu z TVP. 

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. W takich warunkach teraz żyje. Nowy dom i adopcja [ZDJĘCIA]

I rzeczywiście, prezenterka ma nowe plany na życie i swoją pracę. Wszystko wskazuje na to, że marzy jej się TVN, a być może nawet poczyniła już rozmowy w sprawie przejścia do stacji. W ostatnim wpisie w internecie Marzena Rogalska zaznaczyła swoją bliską znajomość z jedną z głównych twarzy stacji, Ewą Drzyzgą (54 l.), która w dodatku od kilku miesięcy prowadzi konkurencyjny dla "Pytania na śniadanie" program "Dzień Dobry TVN".

NIE PRZEGAP: Szokujące zachowanie Rozenek. Totalnie puściły jej nerwy i zaczęła krzyczeć przed kamerą! "Do cholery, za co mam przepraszać?!"

"Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie - usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z wami" - napisała na Facebooku Marzena Rogalska, a w odpowiedzi na jeden z komentarzy fanek zapowiedziała, że niedługo wróci na antenę.

"Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji" - zapewniła pod postem o koleżance z TVN.

Nowa ramówka TVP. Co przyniesie wiosna w Telewizji Polskiej?