Marzena Rogalska pokazała dawkę czułości. Internauci gratulują, słodki obrazek

i

Autor: AKPA Marzena Rogalska pokazała "dawkę czułości". Internauci gratulują, słodki obrazek

Urocze!

Marzena Rogalska pokazała "dawkę czułości". Internauci gratulują, słodki obrazek

2023-01-10 13:55

Marzena Rogalska (53 l.) pokazała na Instagramie rozczulające nagranie. Dziennikarka wyjawiła, że jest to jej regularna "dawka czułości". To najsłodsze, co dziś zobaczycie! "Cudo" - zachwycają się internauci. Pojawiły się także gratulacje!

Marzena Rogalska od lat plasuje się na liście najpopularniejszych oraz najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Ma ona ponad dwie dekady w branży i jest prawdziwą profesjonalistką. Swego czasu była gospodynią "Pytania na śniadanie", gdzie tworzyła duet z Tomaszem Kammelem. Obecnie prowadzi "Miasto kobiet", które emitowane jest na antenie TVN Style. 

Marzena Rogalska prężnie działa również w sieci. Prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad ćwierć miliona internautów. Pokazuje tam kadry oraz nagrania zarówno ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Jesienią 2022 roku pokazała odważne zdjęcie z nagim biustem, które wzbudziło ogromne emocje wśród internautów. Niedawno opublikowała także nagranie, na którym pokazuje się bez makijażu, a następnie oddaje w ręce specjalistów. Teraz z kolei pokazała słodkie nagranie. Musicie je zobaczyć! 

Marzena Rogalska otrzymała "dawkę czułości". Rozczulające nagranie

Na instagramowym profilu Marzeny Rogalskiej pojawiło się nagranie, na którym długowłosy kot dziennikarki serwuje jej porcję czułości. Zwierzak z wyraźnym zadowoleniem ociera się o swoją opiekunkę, która odwdzięcza mu się tym samym. 

"Takie filmiki to zdecydowana większość, że tak się wyrażę, contentu w mym telefonie. Dzielę się z Wami tą dawką czułości, którą dostaję regularnie od moich huncwotów?? Dobrego tygodnia!" - napisała Rogalska na Instagramie. 

Koniecznie przeczytaj: Marzena Rogalska otworzyła się na temat rodzinnej tragedii. "Widziałam tatę uwięzionego w swoim ciele"

Krótkie, urocze nagranie spodobało się internautom. "Cudo" - zachwycała się jedna z fanek dziennikarki. "Słodkie pieszczoszki", "Piękne", "Francja elegancja z tym kotem" - pisali inni. Pojawiły się także gratulacje! "Gratuluję cudnego kota" - napisała jedna z fanek. 

Trzeba przyznać, że takie obrazki potrafią poprawić humor! 

Sonda
Obserwujesz Marzenę Rogalską w mediach społecznościowych?