"MasterChef Junior": finał. Jakie nagrody otrzymała Hela Kłobucka?

2022-05-15 22:39
MasterChef Junior: finał
Autor: x-news "MasterChef Junior": finał

Za nami wielki finał programu "MasterChef Junior". Na ten dzień czekali wszyscy fani kulinarnych zmagań młodych kucharzy. Jakie nagrody otrzymała zwyciężczyni? W finale zmierzyły się trzy dziewczynki, jednak najlepsza była 12-letnia Hela Kłobucka!

"MasterChef Junior" to bez wątpienia wyjątkowy program. Dlaczego? Gotujące w nim dzieci talentem kulinarnym przewyższają niejednego dorosłego. Odważne pomysły, niebanalne połączenia smaków - to wyróżnia ten program. W finale 7. sezonu wystąpiły trzy wyjątkowo utalentowane dziewczynki: Hela Kłobucka, Ewa Ziemiańska i Wiktoria Chmielewska. 

Wyjątkowy finał "MasterChefa Juniora"

Do kuchni "MasterChefa Juniora" wrócili wszyscy uczestnicy siódmej edycji, żeby wraz z jurorami oraz gośćmi specjalnymi gotować i bawić się w ten wyjątkowy wieczór. Zadaniem trzech drużyn, prowadzonych przez Anię Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka, było przygotowanie przepysznego dania makaronowego. W rolę jurorów wcielii się finaliści 10. edycji MasterChefa - Maciek Regulski, Ela Błaszyńska, Renia Semeniuk i Mariusz Kisiel! 

Przeczytaj także: Szok! Tak teraz wygląda pierwsza zwyciężczyni "MasterChef Junior"! Pamiętacie Natalię Paździor?

Kulinarny pojedynek w finale "MasterChefa Juniora"

Kiedy dowiedzieliśmy się, która drużyna zyskała przychylność jurorów, przyszedł czas na finałowe gotowanie i pojedynek na najlepsze menu degustacyjne - godne tytułu "MasterChefa Juniora". Hela Kłobucka, Ewa Ziemiańska i Wiktoria Chmielewska zaserwowały jurorom pełne smaku dania. Dziewczynki przygotowywały dania wegetariańskie lub rybne, dania mięsne i desery. Ostatecznie najlepsza okazała się być 12-letnia Hela. 

Nagroda w finale "MasterChef Junior"

Hela Kłobucka w nagrodę za zwycięstwo w "MasterChef Junior" otrzymała statuetkę i czeki na 15 oraz 30 tysięcy złotych od sponsora programu.

Kim jest Hela Kłobucka - nowy "MasterChef Junior"?

Helena Kłobucka pochodzi z Poznania. Ma 12 lat, a urodziła się 22 czerwca 2010 r. Ma wyjątkowy talent kulinarny. Uwielbia kuchnię indyjską, ale także świetnie radzi sobie z pieczeniem ciast i słodkościami. Oprócz gotowania jej wielką pasją jest aktorstwo. 

Czym się różni "MasterChef Junior" do dorosłego "MasterChefa"?
Sonda
Czy lubisz program MasterChef Junior?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE