Straszne

Mąż Bogumiły Wander miał zrobić coś potwornego! Porażające szczegóły

2023-09-12 11:14

Bogumiła Wander to jedna z najpopularniejszych prezenterek w historii TVP. Wielka gwiazda czasów PRL obecnie przebywa w domu opieki i cierpi na chorobę Alzheimera. W trudnych chwilach 80-letnią małżonkę wspiera Krzysztof Baranowski. Ich związek zaczął się nietypowo. Bogumiła Wander była wówczas mężatką, a on z kolei miał żonę. Poprzedni mąż Bogumiły Wander miał zrobić coś potwornego. O porażających szczegółach opowiadali i słynna prezenterka TVP, i Krzysztof Baranowski.

Bogumiła Wander miała męża handlowca

Bogumiła Wander od czterech lat choruje na chorobę Alzheimera. Niedawno jej mąż Krzysztof Baranowski zdradził, że legendarna TVP znajduje się w bardzo kiepskim stanie. - Mojej żony już praktycznie nie ma - mówił w rozmowie z Wprost. Bogumiła Wander jakiś czas temu trafiła do domu opieki. - Doszło już do sytuacji, że Bogumiła wymagała dwudziestoczterogodzinnej opieki. Z naszego domu w Konstancinie wyjechała do ośrodka w karetce. Robiłem wszystko, co mogłem. Lekarze potwierdzili tylko, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest ośrodek - zdradził Krzysztof Baranowski, który swoją przyszłą żonę poznał w latach 70. Był wówczas żonaty, a Bogumiła Wender miała męża - handlowca Juliusza. Podobno bardzo naciskał gwiazdę TVP na ślub. Już wówczas był ona po pierwszym rozwodzie. - Bardzo szybko zmusił mnie do ślubu. Ale małżeństwo właściwie nie istniało - wyznała Bogumiła Wander w w książce "Spowiedź kapitana".

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski. Mąż wiedział o kochanku prezenterki TVP

Najbardziej szokujące jest jednak to, co mówił Krzysztof Baranowski. Juliusz podobno nie chciał dopuścić do rozstania z prezenterka TVP. -  Czy to jest miłość, gdy facet, kiedy kobieta chce go opuścić, biegnie po pomoc do gangsterów, którzy grożą, że zmaltretują jej syna, jeśli ze mną nie zerwie? - mówił w rozmowie z Vivą" Baranowski. Sama Bogumiła Wander wspominała, że mąż wiedział o kochanku. Miał nawet wozić ją na... spotkania z nim. Wszystko wiedział. To był jego warunek. Wiedział, że go nie kocham, ale chciał, żebym była z nim. Pozwalał mi na te spotkania, nie miał pretensji - mówiła słynna prezenterka TVP. - Myślał, że to minie, bo wiedział, że Krzyś ma rodzinę. Nie chciał się zgodzić na rozstanie - opowiadała Bogumiła Wander. W końcu jednak do niego doszło, a Krzysztof Baranowski poślubił Bogumiłę Wander w 2005 roku. W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniła się ikona TVP.

Młode aktorki i gwiazdy show TVP, TVN i Polsatu. Niezapomniani
Listen on Spreaker.