Mąż Skrzyneckiej trenuje jej koleżankę

i

Autor: AKPA/Gałązka, instagram/@andzelika.piechowiak Mąż Skrzyneckiej trenuje jej koleżankę

Zobaczcie zdjęcie!

Mąż Skrzyneckiej wziął się za jej koleżankę. Planuje zrobić z niej BESTIĘ. Co na to Kasia?

2022-11-25 14:30

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Andżeliki Piechowiak (42 l.), która zamierza za kilka miesięcy zostać "bestią", korzystając z pomocy Marcina Łopuckiego (48 l.). Co na to jego żona, Katarzyna Skrzynecka (52 l.)?

Andżelika Piechowiak to aktorka teatralna oraz filmowa, znana z takich produkcji jak "Pensjonat pod Różą", "Samo życie", "M jak miłość" czy "Lokatorzy". Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie informuje o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym oraz zawodowym. Jak dowiedzieliśmy się z Instagrama, w lutym br. trafiła ona na ostry dyżur, gdyż w jej oku znajdowało się "ciało obce". Na szczęście jednak wszystko dobrze się skończyło, a teraz aktorka zaczyna nowy etap w swoim życiu. 

Andżelika Piechowiak opublikowała zdjęcie z mężem Katarzyny Skrzyneckiej, Marcinem Łopuckim. Przy okazji pochwaliła się, że ten w pół roku zrobi z niej "bestię"! 

"Dzięki temu człowiekowi, @marcinlopucki czterokrotnemu mistrzowi świata i świetnemu trenerowi, dowiaduję się o istnieniu mięśni, o których nie miałam wcześniej zielonego pojęcia:)??? Łatwo nie jest, ale jak to powiedział Marcin za pół roku będę bestią:)! Wydawało mi się, że już jestem, ale on raczej nie mówił o kwestiach charakteru... ? No cóż, pożyjemy, zobaczymy, może przetrwam:)… ?" - napisała Andżelika Piechowiak na Instagramie. 

Marcin Łopucki to utytułowany kulturysta, a także trener - pod jego okiem ćwiczą nawet jego dzieci, co można zobaczyć na Instagramie. Imponująca sylwetka oraz liczne osiągnięcia męża Katarzyny Skrzyneckiej sprawiają, że widzimy spore szanse na to, iż Andżelika Piechowiak już niebawem stanie się "bestią"! Co na to żona Łopuckiego?

Sprawdziliśmy, jak zareagowała Katarzyna Skrzynecka na wspólne zdjęcie Piechowiak i Łopuckiego z sali treningowej. Aktorka co prawda nie skomentowała wpisu, jednak polubiła go, zapewne zatem trzyma kciuki za koleżankę. Zapewne będzie obserwować jej przemianę - wszak obie grają m.in. w sztuce "Dajcie mi Tenora!", która jest prawdziwym hitem.

Czekacie na metamorfozę Andżeliki Piechowiak w "bestię"?

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?
Nasi Partnerzy polecają