Mąż Węgrowskiej rujnuje jej wizerunek? Horodyńska uważa, że tak!

2013-10-14 18:41

Joanna Horodyńska używa mocnych słów w ocenie wizerunku Iwony Węgrowskiej. Zdaniem wyroczni mody w degradacji wizerunku Węgrowskiej pomocny jest mąż gwiazdy. "Kasa to nie zawsze klasa" komentuje Horodyńska.

Iwona Węgrowska nie potrafi się ubrać - takie jest zdanie Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał, które w "Party" oceniają stylizacje gwiazd.

Zobacz: Iwona Węgrowska pochwaliła się nowym singlem [Wideo]

- Niestety Węgrowska wciąż tonie. Pomocny w degradacji "wizerunku" jest jej nowy nabytek, czyli mąż. Ona kocha jego stylizacje na wczesnego Elvisa, a on jej wyuzdane skórzane komplety bądź kuse gumowe sukienki niczym z taniego poliestru. Czasem podrzuci jej firmową torbę, ale i tak wszyscy myślą, że to podróba. Kasa to nie zawsze klasa - zaatakowała Horodyńska.

- Jakoś czasami mi jej naprawdę szkoda, bo nie wierzę, że dobrze czuje się w tych komediancko-buduarowych stylizacjach - dodaje Ada Fijał.

Czy Węgrowska im odpowie?

Czytaj: Iwona Węgrowska wzięła ślub cywilny

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE