Znamy cenę

To nią Hanka Mostowiak wjechała w kartony. Mazda 626 wystawiona na sprzedaż!

2023-02-01 17:30

Scena serialu "M jak miłość", podczas której Małgorzata Kożuchowska (52 l.) wjeżdża na planie w kartony, przeszła do historii. Teraz auto, którym jechała jej bohaterka, w którą wcielała się aktorka, może stać się własnością każdego z was. Mazda 626 z 1996 roku została wystawiona na sprzedaż.

Małgorzata Kożuchowska była jedną z największych gwiazd "M jak miłość", jednak łatka bohaterki, w którą się wcielała, tak bardzo zaczęła jej przeszkadzać, że postanowiła zerwać z wizerunkiem Hanki Mostowiak i opuściła obsadę hitowej po dziś dzień produkcji. Aktorka nigdy nie narzekała i nigdy nie odczuła negatywnych skutków swojej decyzji, a z tego, jak scenarzyści uśmiercili jej postać, śmiała się od zawsze. Kultowa scena, kiedy jej bohaterka wjeżdża autem w kartony, chcąc na ulicy ominąć małą dziewczynkę, przeszła do historii. Hanka Mostowiak zmarła w wyniku wypadku, ale samochód, którym kierowała, jest sprawny nadal.

Mazda, w której zginęła Hanka Mostowiak, wystawiona na sprzedaż! Znamy cenę

- Auto trochę do ogarnięcia z racji tego, że już długo stoi. Ale ma mały przebieg i może jeszcze długo posłuży. Posiada oryginalny katalizator i jest na chodzie. Odpalane od czasu do czasu. Posiada przegląd i OC opłacone w grudniu na cały rok - można przeczytać w ogłoszeniu.

Właściciel Mazdy dodaje, że stał się jej właścicielem tuż po tym, kiedy była wykorzystana na potrzeby serialu "M jak miłość". Od tamtego czasu dobrze mu służyła, jednak "po latach postanowił ją sprzedać”.

Auto zostało wyprodukowane w 1996 roku i ma 105 tys. kilometrów przebiegu. Do kupienia jest od zaraz za kwotę 16 tys. złotych. Jak jednak czytamy w ogłoszeniu, właściciel jest otwarty na negocjacje.

Myślicie, że auto sprzeda się szybciej, kiedy ktoś przeczyta o jego udziale w uśmiercaniu Hanki Mostowiak?

Sonda
Czy uważasz, że wątki sensacyjne pasują do "M jak miłość"?
Listen on Spreaker.