Metamorfoza Roxie Węgiel

i

Autor: instagram/@roxie_wegiel Metamorfoza Roxie Węgiel

Ale zmiana!

Metamorfoza Roxie Węgiel. Fani nie mogą wyjść z podziwu: "Najcudowniejsza"

2022-08-11 8:30

Roksana Węgiel (17 l.) chętnie eksperymentuje z wyglądem, co nie uchodzi uwadze fanów młodej gwiazdy. Tym razem pochwaliła się odmienioną fryzurą. Internauci są pod wrażeniem - trzeba przyznać, że nowy kolor włosów bardzo do niej pasuje!

Roksana Węgiel należy do grona artystów, którym udało się odnieść sukces w bardzo młodym wieku. Jej spektakularna kariera nabrała tempa od występu wokalistki w "The Voice Kids" - miała wówczas zaledwie 12 lat. Na kolejne sukcesy nie trzeba było długo czekać - utalentowana Roxie Węgiel wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, gdzie zaśpiewała piosenkę "Anyone I Want To Be". 

Nastoletnia artystka ma na swoim koncie również występy podczas ważnych wydarzeń, m.in. Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem czy Bestsellerów Empiku, a także festiwalu w Opolu. Obecnie Roksana Węgiel spełnia się nie tylko wokalnie - świetnie radzi sobie również jako influencerka. Jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 1,3 miliona internautów! Roksana Węgiel chętnie pozuje w bikini, pokazuje zachwycające widoki oraz swoje metamorfozy - a trzeba przyznać, że chętnie zmienia wizerunek. Za każdym razem zachwyca fanów! 

Ostatnio Roxie Węgiel mocno rozjaśniła włosy i pochwaliła się efektem na Instagramie. Teraz jest jasną blondynką - ten kolor włosów bardzo jej pasuje! Fani Roksany Węgiel nie szczędzili jej komplementów. "Najpiękniejsza", "Najcudowniejsza", "Jaka śliczna", "Ideał", "Promieniejesz" - rozpływali się w komentarzach. 

Zobaczcie, jak wygląda Roxie Węgiel po metamorfozie! Podoba wam się w nowej fryzurze?

Metamorfoza Roxie Węgiel

i

Autor: instagram/@roxie_wegiel Metamorfoza Roxie Węgiel
Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie
Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE