Michał Szpak dokonał coming outu? Jest stanowcza odpowiedź muzyka

i

Autor: AKPA Michał Szpak dokonał coming outu? Jest stanowcza odpowiedź muzyka

Odważna stylizacja

Michał Szpak chce dołączyć do "Mazowsza"? Ta stylizacja zwali Was z nóg

2023-06-17 19:57

W sobotę, 17 czerwca w Warszawie odbyła się parada równości. Michał Szpak nie mógł wziąć w niej udziału, jednak w poście na Instagramie przekazał swoje słowa wsparcia. To, co zwróciło uwagę to oryginalna stylizacja Michała Szpaka. Artysta postawił na skórzane dzwony oraz ludową kamizelę z gorsetowy wiązaniem.

Michał Szpak w oryginalnej stylizacji. Ludowa kamizelka i skórzane dzwony

Michał Szpak od lat wspiera społeczność  LGBTQ+. Artysta przez długi czas nie wypowiadał się na temat swojej seksualności. Niedawno muzyk wyznał, że jest panseksualny i w przyszłości chciałby założyć rodzinę. W sobotę, 17 czerwca w Warszawie odbyła się parada równości jednak Michał Szpak nie mógł wziąć w niej udziału. Z tej okazji opublikował na Instagramie słowa wsparcia dla osób biorących w niej udział. - Jest sobota dzień, w którym Warszawa świętuje wolność i rozsyła jej wici do wszystkich wspaniałych miast! Nie mogę wziąć czynnego udziału, gdyż jestem w trasie, jednak ślę do was wielką miłość i dumę! Ściskam was wszystkie cudowne bestie i "całuję was w samo serce"! Może uda mi się przynajmniej zawitać na jakiś afterek - napisał Michał Szpak na Instagramie. To, co zwraca uwagę to wyjątkowa stylizacja artysty. Szpak postawił na osobliwe zestawienie i wybrał skórzane spodnie zestawioną z ludową kamizelką wiązaną z przodku. Czyżby Michał Szpak planował dołączyć do zespołu "Mazowsze"?

Sprawdź też: Niesamowite, kim jest ojciec Julii Wieniawy. To bardzo szanowana postać w pewnym środowisku. Znana aktorka odziedziczyła po nim jedną cechę

Parada Równości idzie ulicami Warszawy