Michał Wiśniewski z żoną Polą. Miłość kwitnie

i

Autor: Tomasz Radzik

Wiemy, o co poszło!

Michał Wiśniewski i jego żona na terapii. Patrzyła na to cała Polska! Wytoczyli najcięższe działa! Aż boli od słuchania

2023-07-26 13:48

Michał Wiśniewski zdecydował się na terapię małżeńską ze swoją żoną, Polą. Terapia na tyle oryginalna, że odbyła się na oczach całej Polski. Podczas rozmów nie brakowało ciężkich tematów. Małżeństwo nie szczędziło sobie też gorzkich słów. Niektóre są naprawdę mocne, aż przeszły nasz ciarki!

Michał Wiśniewski, a właściwie Michał Chrystian Wiśniewski, to dobrze znany wielu osobom polski muzyk, autor tekstów. Ogromną popularność zyskał dzięki zespołowi "Ich Troje". Muzyk słynął z bogatego życia towarzyskiego, co miało duży wpływ na jego dotychczasowy życiorys. Gwiazda "Ich Troje" zawarła do tej pory pięć związków małżeńskich. W 2020 roku ostatni raz stanął na ślubnym kobiercu. Teraz wspólnie ze swoją żoną, Polą poszli na terapię. Piosenkarz wszystko opublikował na swoim kanale na Youtubie.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska na terapii! Ale sobie dopiekli. Mocne słowa

Swoje rozmowy z psychoterapeutką para upubliczniła na kanale YouTube "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje". Ostra dyskusja między małżonkami wywiązała się w kontekście opieki nad ich pierwszym synem Falco, który urodził się w 2021 roku. Żona skarżyła się, że nie może liczyć często na pomoc Michała Wiśniewskiego.

- Na samym końcu odpowiedzialność ponosimy razem. Nie to, że ty jesteś 12 godzin z nim. Nie chciałbym, żebyś brała całą odpowiedzialność na siebie. To wygląda, jakbyś mówiła: 'Gdyby mnie nie było, to ten chłopiec by nie żył'. Albo w podtekście: 'No ma, ale ma tylko zdawkowo tego tatę - wypalił na terapii Wiśniewski.

Pola Wiśniewska zwróciła też uwagę na to, że zbyt emocjonalnie wychowuje syna, nie podobają jej się, jak mąż krzyczy na Falco. Tak odpowiedział wokalista:

- A ile razy przez te dwa lata krzyknąłem na Falco? - dopytywał Michał Wiśniewski.

Żona dodała, że nie liczy i że nie w tym rzecz. Finalnie pod koniec odcinka, jak przyznał sam wokalista, muszą pracować nad swoją relacją.

Zobacz poniższą galerię: Michał Wiśniewski buduję dom za 5 milionów

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany