Michał z Rolnik szuka żony okazał się inny niż w wizytówce!

i

Autor: AKPA/Niemiec

Szok!

Michał z "Rolnik szuka żony" okazał się inny niż w wizytówce! Szokujące wyznanie: "Mówiła, że oszukałem…"

2022-12-19 17:04

Michał to najmłodszy uczestnik 9. edycji "Rolnik szuka żony", którego wybranką została Ada. Obecnie zakochani są już po zaręczynach i mieszkają w domu rodzinnym chłopaka. Planują również ślub. Okazało się jednak, że na żywo Michał wypada zupełnie inaczej niż w wizytówce...

Ada i Michał to para, która poznała się na planie 9. sezonu "Rolnik szuka żony" i zakochała w sobie bez pamięci. Przed finałowym odcinkiem rolnik uklęknął przed swoją wybranką i poprosił ją o rękę, a ona zgodziła się bez wahania. Obecnie narzeczeni mieszkają razem w domu rodzinnym Michała. Nie zdradzili jeszcze, kiedy odbędzie się ich ślub, ale wiadomo, że nie mają zamiaru z nim czekać

Michał okazał się inny niż w wizytówce?! Ada mówiła o oszukiwaniu!

Ada zdecydowała się wysłać list do Michała po zobaczeniu w telewizji jego wizytówki. W niedawnej rozmowie z portalem Party chłopak wyznał, że nie mógł pokazać w niej, jaki jest naprawdę. Nagranie, w którym młody rolnik opowiedział o sobie, trwało zaledwie 5 minut. Obecność kamer była też dla niego stresująca.

- Moja wizytówka trwała pięć minut. Co to jest pięć minut? Jakiś wyrywek z życia, najważniejsze rzeczy powiedziałem i w sumie kompletnie inny byłem na tej wizytówce, spięty. Ada mówiła, że ja oszukałem tę wizytówkę, bo jestem totalnie inny - śmiał się, cytowany przez Party.

Adrianna również okazała się inna niż napisała w liście. Dziewczyna wyznała dziennikarce portalu, że nie udało jej się zawrzeć w nim wszystkiego, co chciała. Zależało jej również na tym, żeby dobrze się zaprezentować. Na szczęście dla Michała okazała się lepsza w rzeczywistości!

Sonda
Obejrzysz świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany