Rolnik szuka żony: Michał wyznał miłość Adzie!

i

Autor: FB/@rolnikszukazonytvp

Uczucie kwitnie!

Michał z "Rolnik szuka żony" wyznał miłość Adzie! Ta otworzyła się na temat poprzednich związków

2022-11-22 16:50

Michał to najmłodszy uczestnik 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Chłopak wręczył białą różę Adzie, do której niemal od razu poczuł miętę. W ostatnim, 11. odcinku show, Michał wyznał swojej ukochanej miłość! Para zaczęła też rozmawiać na temat zamieszkania razem.

23-letni Michał to najmłodszy uczestnik 9. sezonu show "Rolnik szuka żony", który szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Chłopak zaprosił do swojego gospodarstwa 19-letnią Martę, 20-letnią Adriannę i 24-letnią Sylwię. Jeszcze przed finałem w mediach pojawiły się plotki, że młodzieniec wybrał Martę i jest już z nią po ślubie. Okazało się jednak, że były one nieprawdziwe. Serce Michała podbiła druga z jego kandydatek, Adrianna. Chłopak wręczył jej białą różę w 9. odcinku "Rolnik szuka żony". Michał odwiedził też rodziców Ady. Mama i tata dziewczyny bardzo go polubili. Zakochani zdecydowanie nie chcieli się ze sobą rozstawać ani na chwilę! Dziewczyna została z nim jeszcze przez trzy tygodnie po rewizycie. 

Michał wyznał miłość Adzie. "Kocham cię, dziewczyno"

W 11. odcinku "Rolnik szuka żony" Michał i Ada rozpływali się nad swoim uczuciem. Nie obyło się również bez rozmów na temat wspólnej przyszłości. Mimo młodego wieku, zakochani mają bardzo poważne plany. Przede wszystkim chcą zamieszkać razem. Podczas romantycznej kolacji, Michał wyznał Adzie miłość!

- Kocham cię, dziewczyno, co tu dużo mówić - powiedział. Ada odpowiedziała mu tym samym!

W tym samym odcinku wybranka Michała otworzyła się również na temat poprzednich związków. 

- To jest tak silne, tak nie do opisania, nigdy w życiu czegoś takiego nie poczułam. Ja przy Michale zrozumiałem, że poprzednich związkach nie byłam zakochana w takim razie - wyznała.

Jak myślicie, udana z nich para?

Sonda
Czekasz na odcinek finałowy 9. sezonu "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają