Michał z Rolnik szuka żony jednak nie wziął ślubu?!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Szokujące doniesienia!

Tylko u nas! Poznaliśmy prawdę o ślubie Michała z "Rolnik szuka żony"! Będziecie w szoku!

2022-11-07 14:05

"Miał być ślub i wesele też", śpiewa Monika Brodka w popularnej piosence. Niestety, w przypadku 23-letniego Michała z programu "Rolnik szuka żony", stało się inaczej. Zgodnie z plotkami, które rozsiewają jego sąsiadki oraz internauci w mediach społecznościowych, młodzieniec miał stanąć na ślubnym kobiercu w październiku. Tymczasem okazuje się, że ceremonii wcale nie było, choć naciskali na nią rodzice. Michał nie jest jednak singlem...

Michał to najmłodszy uczestnik 9. sezonu show "Rolnik szuka żony", który szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Pracowity 23-latek prowadzi wraz z rodzicami 130-hektarowe gospodarstwo. Pomaga im przede wszystkim w hodowli koni oraz krów mlecznych. Chłopak zaprosił do swojego domu 19-letnią Martę, 20-letnią Adriannę i 24-letnią Sylwię. Jak głosiły plotki, które sąsiadki Michała rozsiewają w miejscu jego zamieszkania, a internauci przekazują je dalej w sieci, młody rolnik w październiku miał wziąć ślub z Martą. Zgodnie z informacjami, które przekazał nam nasz informator, Michał wciąż jest kawalerem, ale… jego serce jest już zajęte!

- Michał owszem, wybrał jedna z dziewczyn, ale nie Martę, choć wszyscy sobie tego życzyli, a najbardziej jego rodzice. Marta podobała im się, bo znała się na gospodarce i pokazała, że jest pracowita, ale Michał nie dał sobą rządzić i postawił na inna kandydatkę - wyjaśnił nasz rozmówca. 

Michał z "Rolnik szuka żony" jednak wziął ślubu? Rodzice planowali szybką ceremonię...

Marta bardzo przeżywa plotki i artykuły o tym, że jest już nastoletnią żona rolnika. Mnóstwo osób pisze do niej z pretensjami i pytaniami, dlaczego nie zaprosiła ich na ślub. Michał ma ten sam problem. Zamieszanie jest tak duże, że właśnie dlatego nasz informator postanowił zabrać głos. 

- Rodzice Michała rzeczywiście planowali urządzić mu szybki ślub i wesele właśnie w październiku, ale chłopak ostudził ich emocje. Miał jeden argument: chciał bardziej poznać swoją wybrankę - powiedział.

Ten chłopak słynie nie tylko z pracowitości, błękitnych oczu i poczucia humoru, ale także dążenia do swoich celów. Nie tak dawno w wywiadzie dla Telemagazynu wyznał:

"Skończyłem szkołę, poróżniłem się z tatą w temacie gospodarstwa i chcąc oszczędzić wszystkim nerwów i nie mogąc znaleźć kompromisu, podjąłem męską decyzję - wyprowadzam się!"

Pierwsze pół roku jakoś wytrzymał, ale drugie okazało się dla niego koszmarem...

- Próbowałem odnaleźć się w Warszawie. Zacząłem odczuwać monotonię praca dom, praca dom, cztery ściany i ja w nich sam. Poznałem dziewczynę, ale coraz bardziej tęskniłem za domem, gospodarstwem, naturą. Dziś wiem, że nie widzę się w mieście. Uciekłem i wtedy się rozstaliśmy. Okazało się, że mamy inne oczekiwania wobec życia - opowiadał w wywiadzie.

Kiedy zobaczył świąteczny odcinek poprzedniej edycji "Rolnik szuka żony" a w nim parę - Kamila i Asię, postanowił iść ich śladem i wysłał zgłoszenie do programu. Sąsiadki i internauci, którzy plotkują o jego ślubie, muszą się jeszcze wstrzymać. Uroczystość nastąpi, ale wtedy, kiedy on i ukochana sami o tym zdecydują.

Zobacz zdjęcia Michała w naszej galerii!

Sonda
Którego rolnika z 9. sezonu "Rolnik szuka żony" lubisz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany