Tak wygląda matka syna Mikołaja Roznerskiego! Wyrzuciła go z domu, gdy zobaczyła, co wyprawia! [ZDJĘCIA]

2022-01-05 15:09
Mikołaj Roznerski: kim jest matka jego syna? Grała z nim kiedyś w M jak miłość
Autor: AKPA Mikołaj Roznerski: kim jest matka jego syna? Grała z nim kiedyś w "M jak miłość"

Mikołaj Roznerski jest tatą 10-letniego Antosia. Matka jego syna - Marta Juras - swego czasu również występowała w "M jak miłość". Kochliwy wówczas aktor zdradzał ją na planie serialu z jej przyjaciółką, aktorką Olgą Bołądź. W końcu Marta nie wytrzymała, gdy zobaczyła w gazecie, co wyprawia Mikołaj! Spakowała mu walizki i wyrzuciła z domu! To był spory skandal, poznajcie szczegóły!

Mikołaj Roznerski niegdyś był bardzo kochliwy i wdał się w kilka romansów na planie "M jak miłość". Owocem związku z Martą Juras jest jego 10-letni syn. W 2013 roku Mikołaj Roznerski rozstał się z matką małego Antosią w atmosferze gigantycznego skandalu, którym bardzo długo żyła kolorowa prasa. 

Już na rok przed rozstaniem z Juras gazety donosiły, że Mikołaj Roznerski zdradza matkę swojego syna z Olgą Bołądź. Marta cierpliwie znosiła te doniesienia, a Olga przez cały czas trwania romansu grała u jej boku w serialu "M jak miłość" i udawała przyjaciółkę. W końcu, gdy w gazetach ukazały się zdjęcia z niezaprzeczalnym dowodem zdrady, Juras spakowała Mikołajowi walizki i wyrzuciła z domu.

NIE PRZEGAP: Nasz nowy dom: bohaterka OBURZONA niezapowiedzianą wizytą Katarzyny Dowbor! Na miejsce wezwano służby!

- W listopadzie 2013 r. wszystko stało się jasne. To wtedy w kolorowej prasie ukazały się zdjęcia Mikołaja i Olgi z romantycznej kolacji w centrum stolicy, na których czule się obejmują - donosiło wówczas "Na żywo". - Dla Mikołaja publikacja była niewygodna, ponieważ nie zdążył przyznać się Marcie do zdrady. Matka Antosia na wieść o romansie ukochanego, spakowała jego walizki. Mikołaj nie wiedział, co robić - być z Olgą, czy dla syna ratować związek z Martą. Dziś wie, że podjął słuszną decyzję.

Ostatecznie związek Roznerskiego i Bołądź również nie przetrwał próby czasu. Mikołaj od lat związany jest z inną aktorką "M jak miłość", Adrianą Kalską. Wygląda jednak na to, że jego stosunki z matką syna po latach w końcu znowu są dobre. We wtorek 4 stycznia po premierze filmu "Kogel Mogel" paparazzi zrobili zdjęcia, na których widać, jak Mikołaj Roznerski całuje w policzek Martę Juras. 

NIE PRZEGAP: Smutne doniesienia o Januszu Gajosie. Już więcej nie zobaczycie go na scenie

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak wygląda matka syna Mikołaja Roznerskiego!

Sonda
Czy według ciebie M jak miłość to dobry serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE