Milionerzy: Hubert Urbański

i

Autor: AKPA

Milionerzy: ALE WTOPA! Choć mieszkała nad morzem, niewiele wie o bursztynie! Jaki jest skład chemiczny bursztynu?

2021-06-01 20:36

W "Milionerach" droga do miliona jest jasna - wystarczy odpowiedzieć na dwanaście pytań. Jednak ścieżka do najważniejszego z nich nie jest usłana różami. Uczestnicy muszą walczyć ze stresem, który w "Milionerach" może być paraliżujący! Wybraliśmy pytanie, z którym nie poradził sobie kolejny uczestnik teleturnieju. Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedzieć! Może to Ty powinieneś wygrać milion w "Milionerach"? Czego najwięcej jest w składzie chemicznym bursztynu?

Przypomnijmy, że teleturniej "Milionerzy" nigdy nie znika z ramówki stacji TVN. Aktualnie na antenie emitowane są odcinki pochodzące z poprzednich sezonów programu. Dzięki temu widzowie otrzymują możliwość nadrobienia zaległości! Niektóre pytania są wyjątkowe. Sprawdź, czemu uczestnik "Milionerów" musiał zakończyć grę tak wcześnie TUTAJ: Milionerzy: Zrezygnował z gry wyjątkowo wcześnie! Czy wiesz, który z instrumentów jest na rewersie irlandzkich monet euro? Wybraliśmy kolejne ciekawe pytanie! Zobacz, czy sobie z nim poradzisz.

Czego najwięcej jest w składzie chemicznym bursztynu?

A. tlenu

B. wodoru

C. siarki

D. węgla

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. złotych! Uczestniczka pochwaliła się, że pochodzi ze Świnoujścia i nawet kiedyś sprzedawała bursztyn! Odważnie postawiła na odpowiedź A, która nie była poprawna. Właściwa odpowiedzieć brzmi węgiel! Wiedzieliście?

SPRAWDŹ TEŻ: Prezenterka "Dzień dobry TVN" w bikini. Wendzikowska ma mocną konkurencję [ZDJĘCIA]

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Milionerzy - pytania za milion

Pytanie 1 z 12
Once upon a time... - tak zazwyczaj zaczynają się:
Pogrzeb Rafała Poniatowskiego, dziennikarza TVN24