Milionerzy: Co ma robak móżdżku? [ODPOWIEDŹ]

2021-12-01 21:23
Milionerzy: Hubert Urbański
Autor: X-NEWS

Dalszy ciąg zaskakujących pytań w "Milionerach". Tym razem uczestnik miał problem z pytaniem wartym 75 tys. złotych. Znasz poprawną odpowiedź? Zobacz, czy wygrałbyś duże pieniądze w "Milionerach". Co ma robak móżdżku?

W 509. odcinku "Milionerów" kolejnych dwóch gracz próbowało zmierzyć się z pytaniami zadawanymi przez Huberta Urbańskiego. Nie było tak łatwo! Przekonał się o tym uczestnik, który usłyszał to pytanie. Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź.

Co ma robak móżdżku?

A. rozumek

B. wyrostek robaczkowy

C. moc nóżek

D. języczek

Tak brzmiało pytanie warte 75 tys. złotych. Uczestnikowi do dyspozycji został o jeszcze jedno koło ratunkowe: telefon do przyjaciela. Po chwili zastanowienia postawił na odpowiedź C, która nie była poprawna. Chodziło o D! Wiedzieliście?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE