Mikołajkowy odcinek "Milionerów". Na słynnym fotelu zasiądą gwiazdy!

2021-12-01 13:30
milionerzy
Autor: Screenshot Facebook Milionerzy TVN

Okres około świąteczny oraz święta Bożego Narodzenia to czas, w którym wiele programów stawia na odcinki specjalne. W przypadku „Milionerów” to wręcz tradycja! Już w czwartek, 2 grudnia, wyemitowany zostanie specjalny, mikołajkowy odcinek teleturnieju „Milionerzy”. Kto zagra o milion?

„Milionerzy” to jeden z najbardziej kultowych teleturniejów w Polsce. Od lat cieszy się ogromną popularnością, a w wielu domach wieczór bez Huberta Urbańskiego jest wieczorem straconym! Powoli dobiega końca jesienna edycja „Milionerów”. W tym sezonie wydarzyło się wiele! Padł kolejny milion, ponadto uczestnicy usłyszeli wiele pytań wartych 125 czy 250 tys. złotych. Byli też tacy, którzy odpadali na zagadkach wartych 500 zł. Występowali laicy oraz weterani, którzy na niejednym teleturnieju zjedli zęby. Przyszedł czas, by słynny fotel oddać w ręce gwiazd! Już w czwartek, 2 grudnia, wyemitowany zostanie specjalny, mikołajkowy odcinek „Milionerów”. Kto zagra w nim o milion?

SPRAWDŹ: Andrzej Piaseczny prosto z mostu o Kurdej-Szatan. Mówi o dyplomacji osób znanych

Dalsza część artykułu poniżej.

Mikołajkowe wydanie "Milionerów". Kto zagra o milion?

W każdym odcinku specjalnym "Milionerów" w rolę uczestników wcielają się gwiazdy - filmowe, telewizyjne, a nawet młodzi kucharze! Tym razem produkcja programu zaprosiła do udziału twarze programów stacji TVN. Na fotelu, a raczej fotelach, zasiądą dwie pary: uwielbiani przez wielu, niezniszczalny duet prowadzących "Dzień dobry TVN" - Dorota Wellman i Marcin Prokop, a także Michał Kempa (od niedawna współprowadzący show "Mam talent!) i Ewa Drzyzga, którą widzowie oglądać mogą w śniadaniowym paśmie stacji. Już w najbliższy czwartek, 2 grudnia, o 20:55 uczestnicy powalczą o jak największe pieniądze. Wygrana przekazana zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji TVN. 

Sprawdź, na co Michał Kempa wydał swoje pierwsze zarobione pieniądze!

Sonda
Lubisz oglądać świąteczne wydania swoich ulubionych programów?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE