Uczestnik "Milionerów" znalazł sposób na życie. Za wygrane zaczął budować dom

2021-12-01 12:28
Uczestnik Milionerów znalazł sposób na życie. Za wygrane zaczął budować dom
Autor: Facebook @Milionerzy TVN Uczestnik "Milionerów" znalazł sposób na życie. Za wygrane zaczął budować dom

Skomplikowane pytanie w "Milionerach"! Czasami sama treść pytania staje się ogromnym wyzwaniem dla uczestnika. Przekonaj się sam! Takie pytanie usłyszał uczestnik "Milionerów" w 508. odcinku. Kim jest zawodnik, który wygrał 125 tys. złotych? Okazuje się, że to teleturniejowy weteran!

A to zagwozdka! W 508. odcinku "Milionerów" uczestnik kontynuował grę, rozpoczynając ją od pytania wartego 250 tys. złotych. Miał do dyspozycji tylko jedno koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Niestety, na niewiele się zdało. Problem okazał się na tyle złożony, że uczestnik zdecydował się zrezygnować! Sprawdź, czy umiesz odpowiedzieć na pytanie z "Milionerów".

Z jakiego miasta depesz wysłał depeszę, jeśli jest to miejsce, w którym założono jego ulubiony zespół?

A. z Leicester

B. z Basildonu

C. z Londynu

D. z Exeter

Uczestnik najpierw dokładnie przeanalizował pytanie i skrócił je do prostszej formy: gdzie założono zespół Depeche Mode? W taki sposób zadał pytanie swojemu telefonicznemu przyjacielowi, który niepewnie wskazał odpowiedź A. Nie przekonało to jednak uczestnika, który postanowił się wycofać. Wygrał 125 tys. złotych. A poprawna odpowiedź? Okazało się, że B! Wiedzieliście? A wiecie, kim jest uczestnik 508. odcinka "Milionerów"?

SPRAWDŹ: Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Julia i Tomek nie dojdą do porozumienia!

Dalsza część artykułu poniżej.

Milionerzy. Uczestnik to zawodowy gracz!

Jak się okazuje, uczestnik 508. odcinka to Emil Witczak! Fani teleturniejów bardzo dobrze go znają. Mężczyzna brał udział w niejednym programie! Swoją przygodę z teleturniejami rozpoczął 9 lat temu, kiedy to po raz pierwszy pojawił się w „1z10”. Nie osiągnął wtedy zbyt wiele. Kolejne lata poświęcił na poszerzanie wiedzy, co przyniosło oczekiwane sukcesy! W ostatnim wydaniu programu „Va Banque” wygrał aż pięciokrotnie, zdobywając nagrodę o łącznej wartości ok. 50 tys. złotych. Dzięki temu oraz pieniądzom, które wygrał w „Milionerach”, Emil Witczak z łatwością rozpocznie budowę domu.

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE