Milionerzy, odcinek 17.04.2017. Filip Chajzer poległ przez modowe blogerki!

2017-04-17 22:30

Już wiemy, ile wygrali Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer. Kwota nie jest imponująca, ale każdy grosz przyda się chorym dzieciom z Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Milionerzy

i

Autor: TVN

Za nami pełna emocji gra Chajzerów o milion. Udało im się wygra 40 tysięcy złotych, a pytania wcale łatwe nie były! Ba, były trudne! Czy łatwe pytanie brzmi Dyskiem nie jest: A. tarcza międzykręgowa B. nośnik informacji C. atrybut dyskobola D. tarcza herbowa. Padła odpowiedź D. i udało się... Inne trudne pytanie brzmiało Balet Gajane, historia kołchoźnicy, która doniosła na podejrzanego o szpiegostwo ukochanego męża, kończy Taniec... A. z szablami B. z sierpami C. z cepami D. z koromysłem. Tutaj Filipa zmylił kołchoz, obstawiał sierp! Na szczęście skorzystali z koła ratunkowego i wybrali odpowiedź z szablami.

Pytanie, któremu nie podołali, o 75 tysięcy złotych dotyczyło mody. Czym jest choker? A. nie ma oparcia B. oplata szyję C. ma dodatkowe śmigło D. smakuje jak kurczak. Tutaj właśnie nie mieli pojęcia! Zadzwonili do Tomka Lachowicza, dziennikarza, przyjaciela Zygmunta Chajzera. Niestety nie pomógł im, a oni sami zaryzykowali i postawili na śmigło. Kończą grę z 40 tysiącami złotych. Choker to coś, co oplata szyję, wiedziała o tym siedząca wśród publiczności Małgorzata Rozenek. - Trzeba było słuchać blogerek modowych, a nie śmiać się z nich! - komentuje młody Chajzer.

Po nich o milion zagrali Majdanowie. Jak im poszło? Zobacz: Milionerzy, odcinek specjalny 17.04.2017 zapis relacji na żywo na Se.pl

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki