Milionerzy: Ten uczestnik idzie jak burza! Czy wygra milion?

2022-05-23 21:31
Milionerzy: Ten uczestnik idzie jak burza! Czy wygra milion?
Autor: Foto: x-news/ TVN / FokusMedia.com.pl

Tylko 12 pytań dzieli uczestników show TVN "Milionerzy" od zgarnięcia fortuny! Tym razem trafiło na uczestnika, którego nie pokonało nawet pytanie o 75 tys. zł! Czy w następnym odcinku uda mu się wygrać milion?! Sprawdźcie, jak poradził sobie z ostatnim pytaniem! Znacie na nie odpowiedź?

Uczestnik "Milionerów" znał odpowiedzi na wszystkie pytania! Nie potrzebował kół ratunkowych

23 maja wyemitowano powtórkowy, 469 odcinek show TVN, "Milionerów". Tym razem trafiło na uczestnika, który wie, jak zgarnia się fortunę! Pana Jacka nie pokonało nawet pytanie za 75 tys. zł! Uczestnik nie tylko znał odpowiedzi na wszystkie zadane mu w trakcie odcinka pytania, ale i nie wykorzystał przy tym ani jednego koła ratunkowego. Hubert Urbański był pod wrażeniem!

Czy w kolejnym odcinku Panu Jackowi uda się wygrać milion? Tego dowiemy się już niedługo! Tymczasem sprawdźcie, jak Wy poradzilibyście sobie z pytaniem wartym 75 tys. zł.

W myśl słynnego powiedzenia Alberta Einsteina nie gra w kości:

A. Juliusz Cezar

B. Newton

C. Bóg

D. On sam

Tak brzmiało pytanie warte 75 tys. zł! Uczestnik przez chwilę wahał się, którą odpowiedź wybrać, kojarzył jednak, że powiedzenie słynnego naukowca miało związek z kwantową naturą cząsteczek. Pan Jacek zdecydował się zawierzyć swojemu przeczuciu i poprosił ostatecznie o zaznaczenie odpowiedzi C, która okazała się być poprawna!

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE