Milionerzy: Z jakiego włókna zrobiony jest profesjonalny koc gaśniczy? [ODPOWIEDŹ]

2021-09-01 21:08
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS Milionerzy, Hubert Urbański

Nareszcie! 1 września wystartował kolejny sezon kultowego teleturnieju. Czy w tej edycji "Milionerów" komuś uda się poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania? Ile padnie pytań wartych okrągły milion? Czy ktoś wygra milion w "Milionerach"? Wybraliśmy pytanie, które w pierwszym odcinku nowego sezonu "Milionerów" sprawiło uczestniczce problemy! Z jakiego włókna zrobiony jest profesjonalny koc gaśniczy, którym można np. ugasić płonące na człowieku ubranie?

Na ten moment czekało wielu widzów! Właśnie wystartował 10. sezon jednego z najpopularniejszych teleturniejów. Na szczęście, w "Milionerach" nie zmieniło się nic - wciąż należy odpowiedzieć na 12 pytań, uczestnik ma do dyspozycji 3 koła ratunkowe, a o dobry nastrój dba niezawodny Hubert Urbański. Warto dodać, że do puli wróciło koło ratunkowe "pytanie do publiczności", które zniknęło z powodu realizowania programu przy pustej widowni. Z czym musiała zmierzyć się uczestniczka pierwszego odcinka nowego sezonu "Milionerów"? Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź na pytanie z 457. odcinka.

Z jakiego włókna zrobiony jest profesjonalny koc gaśniczy, którym można np. ugasić płonące na człowieku ubranie?

A. z kauczukowego

B. z octanowego

C. z celulozowego

D. ze szklanego

Tak brzmiało pytanie za 75 tys. złotych! Uczestniczka stwierdziła, że nie zna poprawnej odpowiedzi. Co więcej, już na początku wyeliminowała odpowiedź D. Zdecydowała się na wykorzystanie koła ratunkowego 50:50, dzięki któremu do wyboru pozostały jedynie odpowiedzi C i D. Oczywistym było, że wariant C jest niemożliwy, co za tym idzie - postawiła na włókno szklane, które okazało się poprawną odpowiedzią. Wiedzieliście, że koc gaśniczy wykonany jest z włókna szklanego? Uczestniczka idzie jak burza - będzie kontynuowała rozgrywkę w następnym odcinku. Grę rozpocznie od pytania za pół miliona złotych!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE