Miłość w rytmie disco. Miłosne podboje i zdrady w dyskotece. O czym jest Miłość w rytmie disco, nowy serial Polo TV?

2014-09-17 20:30

"Młość w rytmie disco" to pierwszy w Polsce serial disco polo, który pojawi się na antenie Polo TV od soboty, 27.09.2014, o godz. 18. O czym jest serial "Młość w rytmie disco"? To historia znajomości kelnerki Nikoli (Joanna Kurowska), barmana Pawła (Jacek Mędrala) i ochroniarza Daro (Andrzej Nowak), którzy pracują razem w jednym z nocnych klubów w małym mieście. W każdym odcinku "Miłość w rytmie disco" widzowie mogą zobaczyć także historie bywalców dyskoteki.

"Miłość w rytmie disco" od soboty, 27.09.2014, o godz. 18 w Polo TV

"Miłość w rytmie disco" podbije serca fanów muzyki disco polo, która od kilku lat przeżywa prawdziwy renesans. Miłośnicy rytmów disco i dance na pewno będą zachwyceni, bo w każdym z 11 odcinków czekają na nich niepowtarzalne wrażenia muzyczne i duża dawka hitów disco polo.

Bo w klubie gdzie dzieje się akcja serialu "Miłość w rytmie disco" koncerty zespołów grających ten rodzaj muzyki przyciągają tłumy, a perypetie pracowników i bywalców dyskoteki są dodatkowym atutem pierwszego w Polsce serialu disco polo.

"Miłość w rytmie disco" to produkcja realizowana dla telewizji Polo TV przez Endemol Polska, czyli producenta m.in. "Miłości na bogato". Serial liczy 11 odcinków, a zdjęcia powstawały w najbardziej discopolowym warszawskim klubie  Explosion, znanym widzom Polo TV za sprawą organizowanych tu co roku imprez urodzinowych stacji.

O czym jest serial "Miłość w rytmie disco"?

"Miłość w rytmie disco" opowiada perypetie trójki przyjaciół zatrudnionych w nocnym klubie: kelnerki Nicoli, barmana Pawła oraz ochroniarza Daro. Dzięki nim będziemy mogli uczestniczyć w życiu klubu i jego bywalców.

Dużą rolę oprócz fabuły będzie odgrywała muzyka. Polo TV jako producent zadbało o oprawę muzyczną. W serialu widzowie usłyszą swoje ulubione piosenki znane z anteny stacji. Ponadto widzowie zobaczą premierę telewizyjną teledysku Radka Liszewskiego z zespołu Weekend  "Zniosłem tyle kłamstw".

Historie opowiadane w każdym odcinku serialu "Miłości w rytmie disco" dotykają wątków obyczajowe, miłosnych, a także  kryminalnych.

Scenariusz do serialu "Miłość w rytmie disco" napisali: Przemysław Pilarski, Stefan Rokita, Konrad Sztuka i Bartosz Sztybor. Reżyserują go Sławomir Sochacki i Ryszard Machnik.

"Miłość w rytmie disco" - OBSADA, BOHATEROWIE serialu Polo TV

- Joanna Kurowska jako Nikola - 22-letnia kelnerka, która naprawdę nazywa się Małgosia, która pochodzi z porządnej, ale niezbyt zamożnej rodziny z prowincji. Marzy o wielkiej, romantycznej miłości.

- Jacek Mędrala jako Paweł - 25-letni barman w dyskotece, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny.  Flirciarz traktujący pracę jak zabawę. Jego największą pasją są tuningowane samochody. Przyjaźni się z Daro.

- Andrzej Nowak jako Daro - 27-letni ochroniarz, poczciwy facet, ale małomówny i nieśmiały. Zakochany w Nikoli, ale ukrywa to uczucie. Przyjaźni się z Pawłem jeszcze od podstawówki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE