Karolina Pilarczyk nie miałam majtek na imprezie

i

Autor: Wziontek/se Karolina Pilarczyk nie miałam majtek na imprezie

Karolina Pilarczyk nie miała majtek na imprezie Playboya [ZDJĘCIA]

2018-11-28 11:38

Karolina Pilarczyk (38 l.), królowa polskiego driftu, zwana też mistrzynią palenia gumy, to niezwykle piękna i atrakcyjna kobieta. Miłośniczka szybkich sportowych aut nie mogła opuścić tak zacnej imprezy jak Samochód Roku „Playboya”. Seksowna celebrytka zdradziła nam, że mimo mrozu na imprezę nie założyła majtek. Pilarczyk jest świadomą swoich atutów kobietą.

– Brzydko by się odznaczały pod obcisłą i wykrojoną na bokach kreacją – ujawniła całą prawdę o swoim stroju Karolina w rozmowie z „Super Expressem”. – Lubię czasem ubrać się seksownie. Z biegiem lat lubię bardziej eksponować swoje ciało – zdradza gwiazda „Playboya” z 2015 r.

Głębokim dekoltem kusiły natomiast modelka Monika Pietrasińska (31 l.) oraz prezenterka Polo tv Edyta Folwarska (31 l.), która w lutym pokazała swoje wdzięki w magazynie dla panów. Honorata Skarbek (26 l.) natomiast przyszła na imprezę w neonowym stroju przypominającym piżamę. Na skromność postawiła za to Justyna Żyła (31 l.), którą mogliśmy oglądać w czerwcowym numerze „Playboya”. Dla porządku dodamy, że samochodem roku „Playboya” ogłoszono Audi A8.