Młoda gwiazda "Ojca Mateusza" pokazała siostrę. Podobne?

2022-05-03 18:53
Katarzyna Burakowska, aktorka Ojca Mateusza
Autor: Instagram Katarzyna Burakowska, aktorka "Ojca Mateusza"

Katarzyna Burakowska, która od 2010 roku gra w "Ojcu Mateuszu", wcielając się w postać Emilki Kozłowskiej, podopiecznej księdza Mateusza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) 1 maja obchodziła 22. urodziny. Niedawno razem z siostrą Darią była w Grecji.

Katarzyna Burakowska (22 l.) studiuje na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Korzystając z chwili wolnego wybrała się z rodziną do Grecji, zwiedziła Ateny i Pireus. Pokazała także swoją siostrę Darię. Trzeba przyznać, że młoda gwiazda "Ojca Mateusza" niezwykle zmieniła się od początku gry w serialu TVP. Na swoim koncie Burakowska ma także role w "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i "Usta usta". Daria Burakowska ma 20 lat i także jest początkującą aktorką. Gra jednak dużo mniej od starszej siostry. Zagrała w kilku odcinkach "Ojca Mateusza" (m.in. koleżankę Emilki), w "Klubie szalonych dziewic", w "Barwach szczęścia", w "Na dobre i na złe" i w "Na Wspólnej".

Ojca Mateusza zabił wibrator
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE