Monika G.

i

Autor: Niemiec/AKPA Monika G.

Monika "Esmeralda" G. skazana za wypadek po alkoholu. To koniec jej kariery? [WIDEO]

2019-03-07 7:47

Słynna celebrytka Monika "Esmeralda" G., jedna z sióstr, które zasłynęły "wykonaniem" piosenki świątecznej "Pada śnieg", została skazana za spowodowanie kolizji w lipcu ub.r. na ul. Ząbkowskiej w Warszawie. Wówczas prowadzone przez nią auto zderzyło się z innym pojazdem i wpadło w budynek. W tym czasie na Pradze Północ odbywała się weekendowa impreza "Otwarta Ząbkowska" i na ulicy było sporo pieszych.

Dla Moniki G. to bardzo trudny czas. Wyrok za spowodowanie kolizji drogowej pod wpływem alkoholu (miała 1,5 promila we krwi), to nie jedyny problem celebrytki. Esmeralda jest także pokłócona z siostrą, z którą występowała na scenie. Panie są w ostrym sporze i Monika G. rozważa pozwanie siostry Małgorzaty, z którą ostatnio pobiła się na pokładzie samolotu do Amsterdamu. Zbiegło się to w czasie z ogłoszeniem reprezentanta Polski na Eurowizję. Siostry G. były jednymi z kandydatek. Od tej pory ich drogi się rozeszły i Małgorzata rozpoczęła karierę solową.  Monika G. oskarża ją o bezprawne przejęcie kanału na YouTube. To właśnie ta sprawa może znaleźć się w sądzie.

Monika G. usłyszała wyrok nakazowy. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ uznał ją za winną i skazał na karę roku i sześciu miesięcy prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Orzekł także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 5 lat. "Esmeralda" musi także zapłacić 7 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej i ponad 3 tys. zł kosztów sądowych - poinformował Kamil Siałkowski, reporter sądowy "Gazety Stołecznej" na swoim profilu "Siałkowski pisze z sądu" na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE