Tylko u nas!

Monika Jarosińska przeszła operację plastyczną. DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

2022-11-25 4:10

Gwiazda seriali wygląda jak ofiara wypadku. Monika Jarosińska (48 l.) trafiła bowiem pod nóż. Aktorka poddała się właśnie operacji plastycznej powiek. Doktor podczas pieczołowitej operacji wyciął znad oczy gwiazdy nadmiar skóry. Okazuje się, że nie chodziło tylko o względy estetyczne. Jarosińska miała coraz większe problemy z widzeniem

Gwiazdy raczej ukrywają, gdy robią sobie operację plastyczną. Ale nie ona. Monika Jarosińska, gwiazda kultowego serialu "Samo życie", a ostatnio "Dziewczyn ze Lwowa", myślała o operacji już od trzech lat. Nadmiar skóry na górnych powiekach przeszkadzał jej nie tylko estetycznie.

- Coraz gorzej widziałam. Byłam na konsultacji u chirurga okulisty i on też stwierdził, że nadmiar skóry nad okiem należy usunąć. Cieszę się, że będzie mi się lepiej funkcjonowało, bo ostatnimi czasy bardzo mrużyłam oczy. Wiadomo, PESEL robi swoje - opowiada nam Jarosińska, która nie traci humoru, choć po operacji jej oczy są opuchnięte i sine. Sama śmieje się, że wygląda jak panda.

NIE PRZEGAP: Monika Jarosińska przyłapana na wakacjach. Rozebrała się w morzu. Wszystko widać! ZDJĘCIA

Teraz przez kilka dni nie może wychodzić z domu i męczyć się.

- Zabieg był w znieczuleniu miejscowym i na szczęście był całkowicie bezbolesny. Niczego nie czułam. Szwy mam zdjąć po około dziewięciu dniach. Teraz muszę odpoczywać - mówi.

I choć widok zdjęć z zabiegu i zaraz po mrozi krew w żyłach, już niedługo spojrzenie aktorki odmłodnieje.

- Efekt na pewno będzie znakomity! - cieszy się Monika Jarosińska.

Zobaczcie w naszej galerii drastyczne zdjęcia zrobione zaraz po operacji oraz dzień po niej:

Sonda
Poddałbyś/poddałabyś się operacji plastycznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE