Monika Mrozowska GOTUJE z mężem, a FILMUJE ich... jej KOCHANEK

2012-09-24 22:01

Jakiś czas temu mogliście przeczytać na se.pl, że Monika Mrozowska rozwodzi się z mężem, Maciejem Szaciłło. Teraz okazuje się, że mimo tego, para dalej będzie gotować na antenie DZIEŃ DOBRY TVN, a filmować ich będzie... kochanek Moniki!

FAKT donosi, że Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło nie zrezygnowali ze swoim rozwodowych planów, jednak zawodowo wciąż będą współpracować na planie kuchni w DZIEŃ DOBRY TVN.

Co ciekawe, jakiś czas temu na jaw wyszło, że Monika ma nowego partnera i wcale się z tym nie kryje. Chodzi z nim na randki i okazuje mu dużo czułości. Nigdy też ponoć nie oszukiwała Maćka i od razu powiedziała mu o nowym uczuciu.

Jednak najwięcej pikanterii dodaje tej sprawie fakt, że nowy kochanek Moniki to... operator kamery DZIEŃ DOBRY TVN. To on filmuje kulinarny kącik Moniki i jej męża! Podejrzewamy, że na planie panuje dość napięta atmosfera...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE