Monika Mrozowska tapla się w błocie bez stanika

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Naturalne SPA

Monika Mrozowska pozuje topless cała pokryta błotem. Chce się w ten sposób odmłodzić?

2022-07-27 7:30

Monika Mrozowska (42 l.) to aktorka, której największą sławę przyniosła rola Majki Kwiatkowskiej w "Rodzinie zastępczej". Obecnie kobieta nie pojawia się już na ekranie. Nie oznacza to jednak, że fani o niej zapomnieli. Wręcz przeciwnie, nadal śledzą prywatne życie gwiazdy. Ostatnio Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym jest cała pokryta... błotem. Podobno ma ono zbawienny wpływ na skórę.

Monika Mrozowska to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Majki Kwiatkowskiej w "Rodzinie zastępczej". Poza tym widzowie mogli zobaczyć ją zobaczyć ją w "Na dobre i na złe", "Klanie" czy "Sprawiedliwych". Obecnie Mrozowska nie pojawia się już na ekranie. Nie oznacza to jednak, że nie jest aktywna zawodowo. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że pracuje przy różnych projektach dla klientów, pisze e-booki oraz jest współwłaścicielką marki dziecięcej. Oprócz tego zajmuje się trójką swoich najmłodszych pociech: Jagodą (12 l.), Józefem (8 l.) oraz Lucjanem (rok). Jej najstarsza córka, Karolina (19 l.) jest już dorosła.

Mrozowska spędza właśnie urlop w Hiszpanii. Swoją podróż dokumentuje w mediach społecznościowych. Jak możemy zobaczyć, dużo czasu spędza na plaży. Chodzi na nią nie tylko, żeby złapać trochę słońca i poleniuchować, ale również po to, żeby zrobić jogę. Mrozowska w pełni korzysta z uroków tego miejsca. Na jednym ze zdjęć z plaży, które zamieściła na Instagramie widzimy ją całą w… błocie. Ma ono podobno zbawienny wpływ na skórę.

Naturalne SPA na plaży Punta Paloma. Występują to glinki, które ponoć odmładzają o 20 lat - napisała.

Monika Mrozowska w błocie

i

Autor: Instagram/@monikakingamrozowska

A Wy skorzystalibyście z dobrodziejstwa odmładzających glinek?

Najtańsze wakacje w 2022 roku
Sonda
Chodzisz do SPA?
Nasi Partnerzy polecają