Monika Mrozowska zdradziła, z czego się utrzymuje. Gwiazda ma kilka źródeł zarobku!

2022-05-24 7:40
Monika Mrozowska zdradziła, z czego się utrzymuje
Autor: AKPA

Monika Mrozowska (42 l.) to aktorka, której największą sławę przyniosła rola Majki Kwiatkowskiej w "Rodzinie zastępczej". Kobieta obecnie nie pojawia się na ekranie, co nie oznacza, że nie jest aktywna zawodowo. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że ma kilka źródeł zarobku i to właśnie z nich utrzymuje siebie i swoją czwórkę dzieci.

Monika Mrozowska to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Majki Kwiatkowskiej w "Rodzinie zastępczej", w której grała w latach 1999-2009. Poza tym mogliśmy zobaczyć ją w innych popularnych produkcjach takich jak "Na dobre i na złe", "Hotelu 52", "Usta usta", "Klanie" o "Przyjaciółkach" oraz "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Mrozowska ma czwórkę dzieci: Karolinę (19 l.) i Jagodę (12 l.) ze związku z Maciejem Szaciłłą, Józefa (8 l.), którego ojcem jest Sebastian Jaworski oraz Lucjana (rok). Najmłodszy chłopiec to owoc miłości z Maciejem Auguścikiem-Lipką.

Mrozowska nie pojawia się już na ekranie, co nie oznacza, że nie jest aktywna zawodowo. Oprócz wychowywania dzieci, pracuje przy różnych projektach. W wywiadzie z magazynem "Party" powiedziała:

Rano byłam na zdjęciach do programu dla jednego z klientów, za które dostanę pieniądze. Potem nagrywałam podcast [...], za który również dostanę wynagrodzenie. Piszę e-booki, książki, bywam też szefową kuchni na warsztatach dla kobiet. Od zeszłego roku razem z przyjaciółkami prowadzimy także własną markę dziecięcą.

Mrozowska podkreśliła, że na stanowisku dyrektorki kreatywnej swojej marki ma bardzo dużo obowiązków. Zajmuje się m.in. wysyłką swoich produktów, zdjęciami, a także przygotowywaniem treści na media społecznościowe swojej firmy. Nic dziwnego, że śmieszą ją internauci, którzy zarzucają jej lenistwo.

- Bawią mnie komentarze w stylu "W końcu widać panią w pracy". Wychodząc z takiego założenia, 99,9 procent polskiego społeczeństwa nie pracuje, bo tego nie widać na Instagramie. A ja? Tylko wyjeżdżam i podróżuję - powiedziała.

Sonda
Oglądałeś/aś "Rodzinę zastępczą"?
Doda odbiera nagrodę od „Super Expressu”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE