Monika Mrozowska chwali się córką i jej kreacją na studniówkę. Kiecka w "wersji de luxe"

2022-03-12 11:33
Monika Mrozowska chwali się piękną córką i jej kreacją na studniówkę. Kiecka wersja deluxe
Autor: Facebook Monika Mrozowska ma w domu maturzystkę

41-letnia aktorka opublikowała na Facebooku urocze zdjęcia swojej 19-letniej córki Karoliny, która w piątek (11 marca) miała studniówkę. W zjawiskowej kreacji nastolatka wyglądała jak modelka. Wybrała ją z czterech, które już w styczniu kupiła jej mama. "Córeczko, zgodnie stwierdziliśmy z Twoim tatą, że… wyglądasz najpiękniej" - napisała Mrozowska, pozując razem z córką i byłym partnerem.

"Studniówka 2022 (w marcu). Córeczko, zgodnie stwierdziliśmy z Twoim tatą, że… wyglądasz najpiękniej! Wiadomo. To teraz "tylko" matura i z górki…" - napisała na swoim facebookowym profilu Monika Mrozowska. Dodała dwa zdjęcia, na których dumnie prezentuje swoją piękną córkę, tegoroczną maturzystkę. Z powodu pandemii jej studniówka odbyła się dopiero teraz. "Drugie zdjęcie przedstawia typową fotografię rodzinną: ojciec patrzy z nadzieją w przyszłość… córka patrzy dumnie na ojca… a matka? Szczerzy się do aparatu" - komentuje fotki 41-letnia gwiazda. Trzeba przyznać, że 19-letnia Karolina wyglądała na swojej studniówce jak milion dolarów. Błyszcząca, dopasowana kreacja jest jedną z czterech, jakie już w styczniu kupiła jej mama. Pisała wówczas: "Skończyło się na kupieniu czterech sukienek wieczorowych (w tym jednej z second hand za 3 zł, ale… to był pomysł i zakup mojej oszczędnej córki). Stanęło na wersji de luxe, którą… mam nadzieję, że tegoroczna maturzystka zgodzi się tu opublikować. Jakie to są emocje! 100 dni do matury Karoliny? Niech mnie ktoś uszczypnie".

NIE PRZEGAP! Maciej Kurzajewski pokazał piękną synową. Rodzina świętuje urodziny dziennikarza

Monika Mrozowska chwali się piękną córką i jej kreacją na studniówkę. Kiecka wersja deluxe
Autor: Facebook Monika Mrozowska z córką i byłym partnerem
Drugi raz już nie popełnię tego błędu i nie wyjdę za mąż. Ostra deklaracja Magdy Narożnej wokalistki zespołu Piękni i Młodzi

Karolina jest jednym z czworga dzieci Moniki Mrozowskiej. Aktorka, gwiazda serialu "Rodzina zastępcza", ma jeszcze jedną córkę, 12-letnią Jagodę (obie nastolatki mają wspólnego ojca, Macieja Szaciłło), oraz dwóch synów: 8-letniego Józefa ze związku z Sebastianem Jaworskim oraz rocznego Lucjana z Maciejem Auguścikiem-Lipką. 

CZYTAJ TAKŻE: Mama Antka Królikowskiego podle atakowana: Jak wychowałaś syna. Wstyd!

Sonda
Czy pamiętasz swoją studniówkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE