Monika Mrozowska ma już tego dość. Początek roku przyniósł potworne wieści

i

Autor: AKPA

O co poszło?

Monika Mrozowska zaatakowana podczas wakacji na Krecie. W tle pieniądze

2023-06-30 14:10

Monika Mrozowska zdobyła sławę dzięki serialowi "Rodzina zastępcza", w którym wcielała się w postać Majki. Po zakończeniu produkcji zniknęła z ekranów, ale nie z życia publicznego. Obecnie uważana jest za jedną z bardziej wziętych influencerek, która na Instagramie pokazuje swoje codzienne życie. Ostatnio oberwało jej się za to...

Monika Mrozowska zaatakowana podczas wakacji na Krecie. W tle pieniądze

Monika Mrozowska nie ukrywa, że jej wielką pasją są podróże. Celebrytka przebywa obecnie w Grecji, a towarzyszą jej ukochane dzieci. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie w kostiumie kąpielowym. "Gdy starszy syn Józef robi Ci TYLKO 4 zdjęcia, to masz marne szanse, że któreś będzie się nadawać do publikacji 😅 „CHODZĘ W KOSTIUMIE KĄPIELOWYM PRZY DZIECIACH” edycja 2K23!" - napisała przy zdjęciu. I chociaż w komentarzach możemy przeczytać wiele pochlebnych komentarzy, nie wszystkim życie, które pokazuje Mrozowska, się podoba. Jedna z "fanek" zaatakowała ją i wytknęła... pieniądze, które aktorka wydaje na podróże.

"Lubię pani zdjęcia z dziećmi i bez. Ale skąd tyle "kasy" na te wszystkie podróże?" - napisała.

Monika Mrozowska postanowiła odpowiedzieć i nie gryzła się przy tym w język. "Zdradzę Pani sekret - PRACUJĘ".

W komentarzach rozgorzała dyskusja o tym, czy wypada pytać o takie rzeczy jak zarobki... "Jedni wydają na głupoty, inni inwestują, jedni oszczędzają, a jeszcze inni wydają na podróże… to chyba prywatna sprawa, co ktoś robi ze swoim prywatnym czasem i pieniędzmi. W łóżka, sumienia i portfele innych się nie zagląda…" - napisała jedna z internautek.

A jakie jest wasze zdanie?

20 lecie Pytanie na śniadanie. Gwiazdy na plaży w Sopocie
Sonda
Obserwujesz Monikę Mrozowską na Instagramie?