Monika Richardson boi się bankructwa

i

Autor: Akpa Monika Richardson boi się bankructwa

Szokujące wyznanie

Monika Richardson miała wypadek! Gwiazda opisała dramatyczne chwile

2023-04-04 9:20

Monika Richardson miała groźny wypadek! Teraz gwiazda jest poobijana i zastanawia się, jak mogło dojść do tych dramatycznych wydarzeń. Wszystko wydarzyło się podczas przejażdżki konnej. Jak ujawnia Monika Richardson, w pewnym momencie podczas galopu runęła z konia na ziemię! Jak to się skończyło?

Monika Richardson miała wypadek! Spadła z konia w galopie

O Monice Richardson jest głośno w mediach zazwyczaj wtedy, kiedy powie coś nowego o swoim życiu miłosnym lub o życiu prywatnym innych osób. Niegdysiejsza gwiazda "Europa da się lubić" ma za sobą medialny związek ze Zbigniewem Zamachowskim, publiczne wbijanie szpil jego byłej żonie i dzieciom, a także głośny rozwód. Teraz media piszą o Monice Richardson z zupełnie innego powodu. Aż trudno uwierzyć w to, co jej się przytrafiło! Otóż Richardson miała pewien groźny wypadek. To mogło się skończyć fatalnie! Teraz gwiazda jest poobijana i zastanawia się, jak mogło dojść do tych dramatycznych wydarzeń. Co się stało? Otóż wszystko wydarzyło się podczas przejażdżki konnej.

"Teraz siedzę obolała i myślę, dlaczego i po co mi się to przydarzyło. Jak wykminię, to wam powiem"

Jak ujawnia Monika Richardson, w pewnym momencie runęła z konia na ziemię i to wtedy, gdy zwierzę było w galopie! "Spadłam z konia w galopie dzisiaj. Nie tego, co na zdjęciu. To Dakar, na nim zrobiłam mały trening na placu. Do lasu pojechałam na Lusi, to młoda, bardzo wysoka kobyłka. Trochę wybijała w galopie, ale upadek zaliczyłam wyłącznie z własnej winy. Po prostu się spięłam. Teraz siedzę obolała i myślę, dlaczego i po co mi się to przydarzyło. Jak wykminię, to wam powiem" - napisała zaszokowana Monika Richardson. Pozostaje życzyć powrotu do zdrowia!

Sonda
Śledzisz w sieci wpisy Moniki Richardson?

Pamiętasz czym polscy aktorzy jeździli w filmach?

Pytanie 1 z 15
Jakie auto od Siary dostał Jerzy Kiler?
Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Monika Richardson
Nasi Partnerzy polecają