Richardson z córką Zosią

i

Autor: AKPA/Baranowski Richardson z córką Zosią

Jaki jest powód?

Monika Richardson nie przyjdzie na 18. urodziny córki. Jednak na imprezę przygotowała coś niezwykłego

2022-09-28 12:28

Monika Richardson (50 l.) ma przed sobą imprezę urodzinową swojej córki Zosi. To będzie niezwykła uroczystość, bo pociecha dziennikarki świętuje osiemnastkę! Celebrytka postanowiła ugotować wyjątkową rzecz. Sama niestety nie będzie mogła uczestniczyć w imprezie.

Monika Richardson ma już dorosłe dzieci. Jej syn Tomek ma 21 lat, a córka Zosia właśnie świętuje 18. urodziny. Za moment okaże się obydwoje wyfruną z rodzinnego gniazdka. Młodsza pociecha celebrytki już myśli o tym, żeby po maturze przenieść się do Londynu. Będzie tam pod opieką swojego taty Jamie Malcolma. Zresztą jakiś czas temu w stolicy Wielkiej Brytanii robiła kurs aktorski. Monika jest trochę przerażona jej planami, ale nie zamierza jej tego zabraniać. - Nie umiem sobie tego na razie wyobrazić. Ale na pewno zaakceptuję każdą decyzję Zosi. Chciałabym po prostu, aby była szczęśliwa - opowiada dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie". Zanim jednak to nastąpi, Zosia ma przed sobą imprezę urodzinową. 

Monika Richardson nie pojawi się na urodzinach córki

Zosia już szykuje się do świętowania osiemnastki. Zamierza w weekend zorganizować imprezę w domu. Jednak nie będzie na niej jej znanej mamy. Jak tłumaczy Richardson, córka poprosiła ją, żeby gdzieś wyjechała: "Co robocie na osiemnastkę dzieci? My zostaliśmy bardzo ładnie poproszeni o… wyjazd na weekend. Cieszę się, że mogłam przynajmniej zrobić dla Zosi to #chilliconcarne , zanim zniknę😂😂😂". To Wspaniały gest ze strony Moniki. Nie dość, że udostępni dom na imprezę, to jeszcze zadbała o pyszny poczęstunek dla młodzieży. 

Sonda
Lubisz chilli concarne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają