Wiemy, gdzie pracuje 21-letni syn Moniki Richardson!

i

Autor: Instagram/@monikarichardson

Żadnej pracy się nie boi

Wiemy, gdzie pracuje 21-letni syn Moniki Richardson! To odpowiedzialne stanowisko

2022-08-11 16:40

Monika Richardson (50 l.) to była dziennikarka, a obecnie właścicielka i lektorka szkoły językowej. Kobieta spełnia się również w roli mamy Tomasza (21 l.) i Zofii (18 l.). Jej starsza latorośl właśnie stawia pierwsze kroki na rynku pracy. Dumna Richardson poinformowała, że chłopak niedawno zatrudnił się na odpowiedzialnym stanowisku!

Monika Richardson przez wiele lat pracowała jako dziennikarka oraz prezenterka stacji TVP. Przez pewien czas była również redaktorką naczelną miesięcznika "Zwierciadło" oraz pracowała dla tygodnika "Wprost". Pod koniec czerwca 2022 roku Richardson poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie jest już dziennikarką, lecz przedsiębiorczynią, a także właścicielką i lektorką szkoły językowej. Otwarcie tej placówki było jej marzeniem od 20 lat i w końcu mogła je zrealizować.

Prywatnie Richardson jest mamą Tomasza (21 l.) oraz Zofii (18 l.), których doczekała się ze swoim byłym mężem, Jamiem Malcolmem. Pociechy celebrytki są już dorosłe i stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Tomasz przez pewien czas pracował jako dostawca jedzenia. Teraz, w trakcie przerwy wakacyjnej między pierwszym a drugim rokiem studiów, postanowił znaleźć nowe zajęcie. Monika Richardson nie kryje dumy!

Tomek zrobił licencję, przebył stosowne badania i ruszył w miasto. Jest niezwykle pracowitym człowiekiem. Dobrze zaliczył sesję po pierwszym roku studiów, więc teraz ma czas, żeby znaleźć dobrą pracę. Wciąż dostarcza jedzenie, ale taksówka od dawna go nęciła – powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Okazuje się jednak, że taksówka to tylko tymczasowa rozwiązanie. Chłopak marzy bowiem o pracy stewarda!

Myślę, że to tylko wakacyjna praca, cały czas bowiem stara się dostać na stewarda do linii lotniczych. Jestem dla niego pełna podziwu, tym bardziej że w tym roku nie wyjechaliśmy nigdzie wspólnie na wakacje – dodała.

Jesteście zaskoczeni?

Zobaczcie zdjęcia Moniki Richardson w naszej galerii!

Monika Richardson to pirat drogowy. Tak łamie przepisy
Sonda
Korzystasz z usług firm taksówkarskich?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany